Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulamin vs Greenpeace


CAPOMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ, że gdy poruszyłem całą sprawę to pisałem ogólnikowo. Nawet zaznaczyłem dwukrotnie, że nie mam pretensji do konkretnych osób. Cytując czerwony wpis, który mnie w dniu wczorajszym zirytował i nakłonił do przedstawienia sprawy-- specjalnie tak skopiowałem, aby nie było wiadomo kto wpisu dokonał

Nie mam zamiaru zaczynać od nowa, lecz tu muszę się wytłumaczyć.

To nieważne, że nie masz pretensji personalne ukierunkowanych, to był mój wpis, czego się nie wstydzę i za który ja, personalnie i indywidualnie ponoszę odpowiedzialność. Trudno więc by chować głowę w piasek i czekać aż odpowie ktoś inny z Mod Teamu. A że odpowiadam z ukierunkowaniem na Ciebie kol. CAPOMAN, to chyba też nie jest czymś niewłaściwym, skoro post w temacie jest Twojego autorstwa. Komu wobec tego miałem odpowiadać :mrgreen: Ogólnikowość jest tu szczególnie niewskazana jeśli zachodzi relacja user- moderator, takie sprawy właśnie należy rozpatrywać personalnie ( w poprzednim poście napisałem zgodnie z prawdą, że wyjaśnienia zostały wymienione przez PW).

Co do kilku słów w mojej poprzedniej wypowiedzi nawiązujących do prywatnego życia, gdybyś był mi obcy nie było by tego, bo i skąd to można wiedzieć, jednak wobec osoby zaprzyjaźnionej pozwoliłem sobie zastosować inną, bardziej osobistą tabelę wartości i wytłumaczyć nasze (Mod Teamu) postępowanie na bardziej indywidualnych porównaniach. Jeśli Cie tym uraziłem przepraszam, przykro mi z tego powodu, że odebrałeś to jako atak na swoja osobę. No i szkoda, że przeedytowałeś swojego posta po interwencji Lewego i Prezesa. Może w oryginale miał inny wydźwięk i jako główny sprawca Twojego wzburzenia powinienem poznać jego brzmienie w oryginale. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda, że przeedytowałeś swojego posta po interwencji Lewego i Prezesa. Może w oryginale miał inny wydźwięk i jako główny sprawca Twojego wzburzenia powinienem poznać jego brzmienie w oryginale. :roll:

 

Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale pewne sprawy nie pozwalały mi na dokończenie tej konwersji. Jeżeli chodzi o wyciętą część mojej poprzedniej wypowiedzi to zapewniam cię, że wiele nie straciłeś bo chyba nawet tylko jedno zdanie w którym źle zinterpretowałem twoją wypowiedź dotyczącą rodziny. Dzięki prośbie a nie jak to nazwałeś interwencji Lewego moją interpretację zmieniłem.

 

Co do całości. Nie chce, aby to wszystko przerodziło się- tak jak ktoś napisał- w "prywatną wojenkę", bo nie taki był cel założenia tego tematu, aby teraz ciągnąc nasze personalne niestety już wywody przez następne posty.

 

Dla mnie finał i wniosek jest jeden. Mam nadzieję, że przynajmniej część z "zielonych" w pewnym małym, skromnym procencie zrozumiała o co mi chodziło i być może weźmie to pod uwagę. Z kolei sami userzy mam nadzieję, że również zrozumieją jak ważne jest pisanie zgodnie z regulaminem.

 

Temat mam nadzieję, że zostanie bo jeżeli ktoś jeszcze będzie się czuł urażony niesłusznym czerwonym wpisem to będzie mógł to wyrazić właśnie tutaj. No chyba, że osobiście nie możesz tego przeżyć, że w ogóle ktoś ośmielił się taki problem poruszyć to masz moje pozwolenie aby go usunąć- chociaż jak sam stwierdziłeś w pierwszym poście, że jest on w 100% zgodny z regulaminem. Twoja decyzja.

 

Dodatkowo najprawdopodobniej jest to moja ostatnia wypowiedź już w tym temacie bo już jest to dla mnie średnia przyjemność wałkować jeden i ten sam problem z każdej strony.

 

Zawsze wierny, oddany choć nie pokorny CAPCIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen.

Zgadzam się Capim w 100%

Panowie "zieloni" mam prośbę zróbcie najpierw porządek na swoim podwórku (chodzi o przejrzystość forum bo opcja szukaj nie jest lekarstwem na wszelkie zło ) a później uczcie forumowiczy porządku.

PS. Już na samym początku mojej bytności na tym szanownym forum zgłaszałem moje zastrzeżenia tak więc nie będę się powtarzał

 

Nie chciało mi się wstawiać szlaczków w puste miejsca pomiędzy zdaniami, więc Entery wykasowałem - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi, no i mleko się wylało, teraz już mnie objaśniło, na którym forum mamy takie nieprzychylne opinie o których pisze kol. CAPOMAN. Niestety, nie mam zamiaru tracić nawet 10 zł na rok, by się dowiedzieć jakie tam macie restrykcje w regulaminie "UWAGI EKSPLOATACYJNE" tak ciekawie/śmiesznie się to nazywa.

Przy okazji, możesz poprosić albo załatwić uwolnienie (likwidację) konta usera o nicku voyo wymagana wpłata nie wpłynie, nie ma głupich bym płacił za poznanie zasad poruszania się po waszym forum/ klubie.

Panowie "zieloni" mam prośbę zróbcie najpierw porządek na swoim podwórku (chodzi o przejrzystość forum bo opcja szukaj nie jest lekarstwem na wszelkie zło )

Trudno by to wyglądało tak przejrzyście jak na forum z Twojego podpisu:

jeden model i tylko podział na detale.

Megane ma więcej odmian od Qp po Vana, przez Hb Clasica i Gt, Qp jeszcze w wersji Cabrio

Już na samym początku mojej bytności na tym szanownym forum zgłaszałem moje zastrzeżenia tak więc nie będę się powtarzał

Faktycznie było i zostało przeczytane a teraz ponownie odszukane:

http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=12386...ghlight=#123864

Bardzo konstruktywna krytyka, zastosowaliśmy się do propozycji, niestety, niektórzy userzy olali miejscami regulamin, a tego w swojej propozycji nie zamieściłeś by go przestrzegano. Niedopatrzenie z Twojej strony, w swoich odkrywczych twierdzeniach zwracaj uwagę także łamiącym zasady.

 

No nic, to jest mój ostatni post w tej sprawie, szkoda pary albo klawiszy na dalsze wyjaśnienia. Moją pracę na forum ocenia Administrator, od Niego jestem zależny, to Jego forum (nie mylic ze strukturami odpłatnych klubów), macie pretensje- pisać skargi, adres PW do Admina pod Jego profilem. Będzie wiele głosów przeciw, będę zwolniony z tego "zaszczytnego" obowiązku. Nawet mało mi na tym kolorku zależy, co od zawsze powtarzam i już kilkakrotnie zgłaszałem chęć rezygnacji, jednak nie została przyjęta. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, miałem sie tu wiecej nie wypowiadać ale ... musze po prostu musze napisac jedną rzecz.

Koledzy Moderatorzy, jeśli jedna osoba mówi że dana rzecz jest zła, to moze sie ona mylić. Jesli to mówią 2 osoby to też moga sie mylić, ewentualnie moze to być ich zła wola. Ale jesli ta sama rzecz przeszkadza 3 i wiecej osobom, to problemu nie nalezy doszukiwac sie w tych osobach tylko w rzeczy która im przeszkadza, bo prawdopodobnie jest ona do d.... :mrgreen:

Takze przmyślcie to sobie. I nie mówię tego żeby wywołać wojne, bo nie mam tego na celu, tylko żeby, dac wam do zrozumienia, ze faktycznie zasady cytowania na tym forum są trochę nie ten teges, a już na pewno sposób karania, za ich zazwyczaj calkiem nieświadome nie przestrzeganie, jest zbyt surowy w stosunku do popełnionego błędu :P

Piszę wam to jako w miare nowy forumowicz, nie skażony wewnętrzntymi konflikatmi.

P.S.

Tłumaczenie, że przecież są inne fora jak się nie podoba jest na poziomie 4 latka, więc prosze sobie takowe darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego gojgien bo widzę że to najwięcej zajmujesz tu głos i jeżeli chodzi o tamto forum to co do opłat to płacę 60zł na rok i mi to nie przeszkadza.

A co do porządku na tym forum, to bardziej mi chodzi o silniki i skrzynię biegów bo najczęściej z tym są problemy, a z tego co wiem to nie ma ich "milion" a są porozwalane w kilku miejscach i wystarczy że ktoś inaczej będzie pojmował problem i nie opcja szukaj będzie nieprzydatna.

 

A co do opinii o tym forum to będąc na innych forach (a była ich kilka) to jest jedyne z tak restrykcyjnym regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zasady cytowania na tym forum są trochę nie ten teges

 

Kolego one są bardzo teges. Na początku mojej bytności tutaj też mnie to irytowało, że nie mogę odnieść swojej wypowiedzi do słów kogoś innego- ale tak na logikę, traktuj to jako rozmowę- chyba nie będziesz cytował w rozmowie face to face wypowiedzi swojego rozmówcy?? No chyba że tak robisz..

Poza tym, wyobraź sobie jakby wyglądał ten temat, jakby gojgien, w sowich postach cytował całość tekstu Capo i odwrotnie. Teraz byśmy byli na 5-6 stronie- się pytam, po co?

Dla przykładu, proponuje zobaczyć forum wiiem.pl- każdy interesujący temat ma po 20-30 stron i większości są to właśnie głupawe cytowania całego posta, nie zależnie od jego rozmiaru. ( można się tam zapisać bez opłat- jak powinno być na każdym normalnym forum)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już na pewno sposób karania, za ich zazwyczaj calkiem nieświadome nie przestrzeganie, jest zbyt surowy w stosunku do popełnionego błędu

Coś chyba masz problem z rozumieniem tekstu pisanego.

W regulaminie jest jasno napisane o tych zasadach więc kto tu nie jest świadomy :mrgreen: - oczywiście ten co olał regulamin i kliknął AKCEPTUJĘ bez czytania go lub po przeczytaniu po łepkach :!:

Panowie (tylko panów posty tu widzę) nikt was nie zmuszał - przyjęliście zasady tu panujące i chyba trzeba troszkę samokrytycyzmu.

Powiem tak, to tak jakbym ja, powiedzmy wszedł do biblioteki (takie porównanie bo też ogólnie dostępna/publiczna), która ma swój regulamin (chyba wiemy jak się zachowywać w bibliotece) i bym zaczął zmieniać regulamin, że takie a takie kary mi nie odpowiadają bo książkę przytrzymałem tylko miesiąc dłużej - zgodziłem się z regulaminem jak się zapisywałem, to nie ma dyskusji - płacę :!:.

Kolejne porównanie to każdy z nas ma samochód.

Wsiadając do auta i łamiąc zasady ruchu drogowego też robicie to świadomie i wiecie jakie są konsekwencje - podobnie tutaj.

Póki co taki regulamin obowiązuje i was i nas do przestrzegania :!:

Panowie, nie raz i nie dwa otrzymałem przeprosiny od osoby, która złamała regulamin a została upomniana (nawet przydzielaniem paseczka) i nie raz i nie dwa chwalono forum za to jakie jest i jak tu się pilnuje porządku.

Wiemy, że nie jest idealnie (nie ma ideałów) ale staramy się jak możemy poświęcając swój czas aby było OK.

Jak to pewne POLSKIE przysłowie mówi - jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził. :P

Tym optymistycznym akcentem bym zakończył te wywody. :P

 

ps. sergiu83, - grunt to, że to zrozumiałeś - dlatego stawiam cię za PRZYKŁAD że można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!