Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wersja wyposażenia..


Paczus

Rekomendowane odpowiedzi

Tunia raczej nie masz Luxe Dynamique bo powinna być czarna skóra i srebrne klamki w środku, ale może jakieś fotki,

 

ja mam luxe dynamique i skory siakoś nie widze :) , no moze poza kierownica :) mam czarny material z szaro/srebrnymi wzorkami.... klamki w srodku i na zewn. srebrne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sornat sprzeczać się nie będę :) . Masz to widocznie tak było, ale jak wytłumaczysz czarne klamki w środku u Tuni??

 

P.S

Interesowałem się wyposażeniem jak była kupowana moja Megana a od tego czasu minęły 3 lata a jak wiadomo pamięć ludzka jest zawodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam fotki.... ;-)

e5f54deb289b7c25m.jpg

5d66c5691db9d0b0m.jpg

3b8263d442dc6aa0m.jpg

57c942019804e53cm.jpg

 

Zdjęcia robione komórą, więc słabej jakości.

Tapicerka wygląda na szarą, ale w rzeczywistości jest czarna.

 

Mnie się wydaje,że to jest jakaś tam wersja + pakiet Klimat (climatronik, radio z CD, czujniki deszczu i zmierzchu).

 

Aha, wydaje mi się, że w authentique, nie było silnika 1,9 dCi.

Co do silnika u mnie to jestem raczej pewna,że to 1,9 (6 biegowa skrzynia, napis 1,9 dCi na bocznych listwach i osłonie silnika, i spalanie 7,0 l po mieście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Tapicerka wygląda na Authentique(czy jak to się pisze)

Wygląd zegarów na Pack

Wygląd na zewnątrz Expression biorąc pod uwagę klamki, lusterka i kołpaki

Natomiast srebrna gałka zmiany biegów wygląda mi na Dynamique.

 

Może ktoś dojdzie do innego wniosku ale wygląda mi to na jakiegoś składaka albo ktoś dobrał dużo opcji do podstawowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Lux Dynamique. Lux D ma panel w takie plasterki miodu. ;-) Przyjedziesz kiedyś na jakiś zlot? Bo chciałem coś zobaczyć w Twoim 1,9 dCi. Zapraszamy.

 

2 je moich znajomych ma Lux D tyle że 1,5 dCI i mają taką samą tapicerkę jak ja i te plasterki miodu. ;-) Do tego ja dookoła zegarów mam obwódki srebrne. A lewarek zmiany biegów na końcu jest złoty.

 

I chyba nawet taki sam kolor mamy. :) Już Cię lubię... Bo na ostatnim zlocie wszyscy mieli ścięte "dupy" 3 i 5 D.

 

Chociaż może jest to Lux Dynamique. Nie będę się spierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lux Dynamique na pewno odpada. Na pewno też odpada Lux Expression. Jedynie się trzeba zastanawiać czy to jest:

Pack Authentique

Pack Expression

Confort Authentique

Confort Expression

Confort Dynamique

Ale jak masz 1.9 dCi to nie możesz mieć Pack bo tam było dostępne tylko 1.5 dCi.

 

P.S

Zgłupiałem do reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary są te ciut lepsze. Takie jak w Lux Dynamique tylko bez srebrych obwódek więcj nie jest to chyba authentique. Może Confort D?!? Bo Expression obecny jest chyba jasny... I poprzedni chyba też był.

 

Te plastiki na zderzakach są czarne. U mnie są brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz plastiki te ochronne?? Czarne czy takie brązowe??

 

Oraz jakie masz zegary? Te są z 2ma ekranami. Górny z komunikatami dolny z drzwiczkami. Gdzieś widziałem bardziej uproszczone te 2 ekraniki. A Privilege ma ciut lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam górny chyba 7 funkcji nie pamiętam a dolny z obrysem auta drzwiami i czujnikami ciśnienia. Plastiki chodzi Ci na zewnątrz?? Mam czarne nie lakierowane

 

[ Dodano: 2007-07-27, 18:34 ]

Ja bym tu obstawiał Authentique bo klamki kołpaki zegary gałkę skrzyni biegów można wymienić ale fotele raczej nie bo tam są poduszki. No chyba że tam nie ma poduszek bo i takie znam przypadki. Trzeba z nim jechać do ASO na komputer, bo coś czuje że auto było bite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko przyjechało z Francji, więc może tam inaczej wygląda wybór wersji wyposażenia. :)

Bo tylko tapicerka jest do du..py, reszta dodatków wygląda jak w wyższych wersji: 4 szyby z wył.impulsowym, 6 poduszek, 3x isofix, żaluzje w tylnych drzwiach, ABS, przyciemniane szyby, 3 zagłówki, światła przeciwmgłowe, lampki w drzwiach.

Właściwie brakuje tylko: tempomatu, ESP, czujników ciśnienia i hands free.

 

A tak poza tematem, nie wiecie gdzie jechać na komputer??

Bo jak sprawdzaliśmy zawieszenie, to facet nie dał rady się podpiąć z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!