Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie opony


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

miała być opcja jeszcze nalewane ale mi nie wyszło a nie mogę edytować tematu proszę któregoś z moderatorów lub admina o dodanie opcji z góry dziękuję

 

Zrobione - jeszcze coś - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaufam tylko nowym, ale nie tylko nowe ze "niezuzywane", ale nowe z daty produkcji. regenerowane to pomylka...

 

zlaczylem dwie ankiety... ostatecznie tez przymknalem oko (tym razem) na to ze ankieta zdublowala watek, ktory ma dokladnie ten sam temat (TUTAJ)

 

troche sie chyba "za wesolo" zrobilo :] ktos chyba rzeczywiscie oparow sie nawachal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze to jest troche tak....

Jezeli ktoś jezdzi naprawde dużo, to napewno nowe. Jezeli natomiast mało, rekreacyjnie, to np zimowe wysokiej klasy moze załozyc uzywane. Problem tylko, jak mocno są zuzyte, ale czesto mozna kupic naprawde dobre opony, w dobrym stanie. Sam mam uzywane zimowe Goodyear ultra grip 5 z bieznikiem ok 5mm i nie sadze, aby byly gorsze od nowej Dębicy za 150,- zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam na lato Goodyeat NCT 5 nowki kupione z autem. Wypas oponki zwlaszcza na mokrej nawierzchni lub przy wpadaniu w kaluze. Tylko ta cena :-/ Na zime ma Kleber Krisalp najlepsze oponki. Nie trzeba latac jak sie przebije a trzymanie pierwsza klasa ale cena znowu troche wysoka :-/

Za oba komplety kosztuja 250 zl za sztuka. Taka byla cena jak kupowalem dwa lata temu. Naszczescie 5 oponek Goodyear dostalem za friko do auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie tez przymknalem oko (tym razem) na to ze ankieta zdublowala watek, ktory ma dokladnie ten sam temat (TUTAJ)

tyle że to miała być jedynie ankieta która miała pokazać ILU w rzeczywistości jest zwolenników nowych opon no i ilu z nas uważa że stosowanie sezonowych opon jest dużo rozsądniejsze od wielosezonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, a w czym problem... przeciez nikt rozsadny nie zaznaczy odpowiedzi "wielosezonowie" i "zimowe". wiec widac ile osob jest za takimi a takimi, a co do nowosci opon to samo... w czym problem? zwlaszcza ze kazdy moze zaznaczyc JEDNA lub DWIE odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ankieta miała być odniesieniem do wypowiedzi użytkowników w pokrewnym temacie, niestety zaznaczane odpowiedzi nie są adekwatne do tego co było pisane :-| wiec ? o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inne pytanie, a raczej prosze o rade, a nie chce zakladac kolejnego topicu.

 

Co sadzice o tym komplecie?

http://www.allegro.pl/item169220138__momo_...6_komplet_.html

 

Dodam ze felge wyprostuje sobie za free, a na zakup 2 opon jestem przygotowany. Napisali mi ze puszcza za 550zl a ET felgi maja 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!