Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane I ph II 1,4 16v 2001r pomóżcie....


marcinw23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Meganki. Nigdy nie miałem francuza, czy są to dobre samochody, jak z kosztem eksploatacji, spalaniem. Chciałbym aby samochód mnie nigdy nie zawiódł, czy mogę na to liczyć kupując Megane. Oto link do autka, które najbardziej przypadło mi do gustu.

 

LINK DO MEGANKI

 

Czy to jest dobra cena? Proszę o wszelkie uwagi na temat spasowania, mocowań, gazu itd.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto oczywiście trzeba dokładnie obejrzeć, ale prezentuje sie naprawdę fajnie. Cena jest adekwatna. Ja w lutym sprzedałem w identycznej cenie 1.4 8V '99. Jeśli chodzi o niezawodność. Raczej od żadnego auta nie możesz oczekiwać 100% bezawaryjnośći. NIezależnie od marki. Koszty eksploatacji są zdecydowanie mocną stroną. Części jest dużo i nie sa drogie, a auto z tym silnikiem jest oszczędne. Przed ew. zakupem warto sprawdzic auto w serwisie Renaulta, czyli podpiąć do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pod pojęciem lepszy.. Jeśli chodzi o komfort to na pewno. O osiągi i spalanie to wszystko zależy od silnika. Bezpieczeństwo - Megane chyba wygrywa. Niezawodność - Megi rodziców jeszcze nas nie zawiodła (kupiona w salonie i na bieżąco serwisowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybrałbym megankę a nie Punto, a wskazany przez Ciebie egzemplarz uważam za godny uwagi. Nic nie zastąpi pojechania i obejrzenia auta z bliska - z uwagi na LPG i dla pewności podjechałbym na stacje diagnostyczną i zrobił jej przegląd.

Na pierwszy rzut oka nie widać też żeby auto miało znaczącego dzwona, przód wygląda na kompletny ew dokładnie przywrócony do stanu z przed <ok> - ale ja stawiałbym na to że nie ruszony - co do tyłu trudno powiedzieć ..jedno zdjęcie pod kątem.

Moim zdaniem jedź oglądać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!