Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Glosniki wysokotonowe (tweetery)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!,

Jakiej wielkosci (srednica maks. wysokosc) musza byc glosniki wysokotonowe aby zmiescily sie w podszybie na swoim miejscu?

Czy sa jakies marki glosnikow poza oryginalnymi, ktore maja juz to wejscie a la "reno" na glosniki? Wiem, ze sa adaptery, bo w innym watku komus podawalem do nich linka.

Probowalem zdjac ta kratke nad miejscem na glosniki (zeby sprawdzic wymiary itp), mam tam ze strony szyby taki wystajacy przewod z koncowka (chyba od alarmu). Przez ten kabel nie moge wyjac / odsunactych maskownic, co radzicie?

 

[ Dodano: 2007-03-18, 16:26 ]

Acha, przypomnialo mi sie, ze mialem sie zapytac co uzyskuje sie dzieki regulacji opcji FADER w radiu? Sprawdzalem i w moim radiu i dziala to jak balans :mrgreen: Ale zapewne to nie to :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskownice na podszybiu bardzo łatwo się zdejmuje. Wystarczy podważyć i same wyskakują. Nie da się przy tym nic połamać.

 

Co do wysokości tweeterka to zawsze można wyciąć odpowiedni otwór w maskownicy, tak, że wysokość tweeterka nie będzie ograniczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacur: Nie no mam glosniki z tylu, dzisiaj zalozylem :mrgreen: No i fader dziala mi jak balans, ale moze to ja zle cos rozumiem (slysze) ;-) Musze jeszcze raz posluchac, moze rzeczywiscie dziala to u mnie zle / dobrze - jak wiem czego szukac to na pewno znajde :-)

 

@bronius: dzieki to sie zmusze i wyciagne w koncu ta maskownice :-)

 

No i pytanie podstawowe: czy musze zamontowac tweetery ze zwrotnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam allegro i widze swoim skapym okiem :mrgreen: , ze tweetery sa juz za 4,90 :-) :-) :) :)

Rozumiem, ze nie ma sensu tego kupowac, jest jakas dolna granica rozpaczy, ktorej nie nalezy w tej kwestji przekraczac (zakup piszczalek)? Czy mozna sobie pozwolic na cos naprawde taniego jezeli nie oczekuje sie jakosci "cristal" a jedynie "enough" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem Fader mi dziala :mrgreen:~ czy moze jest jaaks zasada jak sie ma takie same glosniki, przod tyl to ustawic fader na np. 40%F/60%R ? Czy po prostu jak milej? :-)

 

PS: Zapodajcie jakies foty z montazu i wygluszania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

była już odpowiedź powyżej:

 

"Maskownice na podszybiu bardzo łatwo się zdejmuje. Wystarczy podważyć i same wyskakują. Nie da się przy tym nic połamać.

 

Co do wysokości tweeterka to zawsze można wyciąć odpowiedni otwór w maskownicy, tak, że wysokość tweeterka nie będzie ograniczeniem."

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!!!]

 

czy tu jest odpowiedź???? a może nie rozumiesz słowa - rozmiar?? rozmiar to inaczej wymiary bądź też wielkość - podawane w przypadku głośników w calach bądź centymetrach - rozmiar głośnika to jego średnica oraz głębokość osadzenia - i właśnie o takie wymiary tutaj chodzi - nie znalazłem w tym temacie tego typu danych, dlatego nawiązuje do tematu...

[nie cytujemy całości postu pod którym bezpośrednio odpowiadamy!!! naruszyłeś regulamin forum, polecam jego lekturę] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!