Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe radio do megane CC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam za dwa tygodnie stane sie posiadaczem renault megane CC :mrgreen: piekne auto tylko ma jeden mankament radio na kasety :evil: ... wiec odrazu wymiana i pytanie czy na oryginalne renault cd czy inne np panasonic ( z mp3 ) ... chodzi o to ze sie zastanawiam czy bedzie problem z dzialaniem pilota pod kierownica , no i czy jest taka mozliwosc ze to radio by zostalo a nizej drugie z cd na przyklad ? ... A WIEC PROSZE O RADY I POMOC CO MI POLECACIE ???

 

ps: wiecie jak gra audio w cc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa radia miec mozna, kwestia tylko zdublowania podlaczen... ale nie wiem jak chcesz rozwiazac wtedy kwestie zasilania glosnikow?

 

ogolnie BARDZO malo radii wspolpracuje z pilotami renault, najszybciej to Alpine ale przez dodatkowe pudeleczko.

 

jesli ceniesz sobie dobry dzwiek i chcesz miec cos nowoczesnego to jakies "zwykle" radio. jesli nie jestes melomanem a cenisz sobie wygode, to polecam oryginalne CD. sterowanie pod kierownikiem jest po prostu GENIALNE! (docenisz :mrgreen:), a lepiej zainwestowac w lepsze glosniki, zwlaszcza ze w MI masz 16cm speaker'y.

 

przy okazji. CC (coupe-cabrio) jest tylko MII. MI bylo albo cabrio z miekkim dachem, albo coupe ze sztywnym, nieskladanym dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie sklada ze mam CC coupe cabrio ... z 2004 :mrgreen: a tam jakie glosniki to nie wiem ... ogolnie autko wypas ale czemu tam wsadzili radyjko z kaseta to nie wiem :-) .... a teraz jeszcze pytanie jakie tam radio renault najlepiej wsadzic ? czy cabasse wejdze :-> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde wejdzie :mrgreen: a czemu weszly kasety... ??? i fakt nie pomyslalem... w MI bylo tylko 1DIN.

 

co do glosnikow, to w MII niestety sa 13cm ale graja dos pozadnie. teraz dopiero bede myslal w wakacje nad podmianka, na przod Hertz'e, tyl Pioneer'ki.

 

co do wspolpracy z pilotem i wyswietlaczem nic sie nie zmienia, tak jak pisalem wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Cię w bambuko robią z tym radiem. Ma być mono CD to jest chyba Typ radia 02, albo 03. Głosniczki 4x 15 W.

 

Napisz którą wersję dokładnie zamówiłeś i jakie opcje. Bo być może masz ze zmieniarką w bagażniku! Może tutaj odpisze w tej sprawie Dealer Renault w Katowicach. Zresztą zawsze możesz chyba dopłacić do lepszego radia. Ale na stronie www nie ma takiej opcji jak radio kasetowe. Może im zalega stary kaseciak i próbują go wcisnąć każdemu, a z racji wieku wybrali Ciebie.

 

chociaż ja się na tym nie znam. A patrze się jedynie na opcje dostępne na stronie www.renault.com.pl.

 

[ Dodano: 2007-03-20, 12:31 ]

Dobra przypomniało mi się.

Typ radia 01 jest w dostawczakach! to jest kaseciak!

02,03 jest w M II

04, 05 jest przy Navi jak wyżej

i chyba jest jeszcze 06.

 

[ Dodano: 2007-03-20, 12:42 ]

A cabasse jest tylko w opcji z navi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok chlopaki bez afery :mrgreen: ... jest to tak , ze auto zostalo sprowadzone z francji z salonu ... byl pokazowka w jakims salonie we francji ... po 3 latach nikt go nie kupil wiec ja kupilem :-) nowka za 50 % ceny :-) wiec pewnie przed wyjazdem autka wsadzili takie gowno :) ale mniejsza oto ... wiec zostaje mi polowanie na allegro na cabasse albo nowe z mp3 ... to z mp3 jakas ma nazwe czy co ? a jakie ceny nowego? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo nie ma... wlasnie szukalem :/ sam chetnie bym lyknal zamiast mojego.

nazwy nie ma. allegrowcy ta serie nazywaja "update list".

 

w salonie nowe niestety... kolo 2k zl :/

 

Zresztą nie czytam wszystkich wątków. Nie muszę. To ty jesteś moderatorem.
ale to bylo w tym watku, troszke wyzej i warto wiedziec o czym sie rozmawia... czepiam sie :mrgreen: wiem :-) a moderatorem faktycznie jestem i czytam wszystko (wiekszosc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest z '04 :mrgreen: czytanie nie boli... (bez urazy) :-)

 

Cabasse jest chyba tylko w opcji z navi. Pilot nie jest podłączony do radia tylko do jakiejś skrzynki od tego pięknego zegarka z temperaturą. I może nie działać. Dopytaj się w salonie.

 

Zresztą nie wiem do końca. Może się mylę. Ale różnią się te 2 modele. Jedne są tylko z navi inne nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!