Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane


Roo

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie jest jakąś super okazją co świadczyć może o db stanie autka,zazwyczaj super okazje to kupy mniejsze bądź większe.jedyny zarzut jaki bym miał to coś nie równo leży maska i lampa po lewej stronie...może to efekt zdjęcia,nie wiem.No i kwestiach tych nielicznych zadrapań-nie raz jak szuakałem autka to nieliczne zadrapania w ogłoszeniu na miejscu okazywały się 2 elementami do malowania :mrgreen: Roo kup autko przed 30stym,żebyś 31go pierwszego wpadł na spota z nową Megi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tobie,że szukałem sporo BMW i Alf,potem 1 dzień Meganki,poszedłem w niedziele do "nas" na giełdę i ciach,trafiłem moją.Także,może w nastepna niedziele coś trafisz a 2 dni temu byłeś?

sam zapewne wiesz ze łatwo nie jest znaleźc ta jedyna :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wlot powietrza w otworze na halogen :shock:

2. kolektor wydechowy niefabryczny

3. wykładzina fabryczna nie oryginalna - nie wiem po co ktoś by miał to zmieniać w normalnym aucie, chyba, że auto jest jakieś po powodziowe lub miało np. mleko rozlane na wykładzinie

4. lusterko jedno żółte drugie czarne

5. ktoś usunął tylną wycieraczkę

6. elementy "tuningu" we wnętrzu - duży minus

 

Ja nie zainteresowałbym się takim egzemplarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej poczucia humoru Panie kolego :mrgreen: Jak w jednej z reklam - "nie odbierajmy życia zbyt poważnie" :mrgreen: Pomóc, nie pomoże faktycznie, ale komuś może chociaż pojawi się uśmiech na twarzy :) Zwłaszcza, że post powyżej mojego w zasadzie już opisał wystarczająco dany egzemplarz ;-)

Co do samego auta już bardziej na poważnie, zwykle takie tuningi kojarzą mi się z pałowaniem zimnego silnika przed kolegami, kręceniem do odcięcia na każdym biegu i ogólnym dobijaniem auta na każdym kroku... Przeglądając ogłoszenia i oglądając na żywo auta, niestety w większości tak właśnie było... Ale to może tylko ja miałem pecha. W każdym bądź razie osobiście już nawet nie przeglądam takich aut.

 

Pzdr ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się pojawił :mrgreen: kurde,nikt kol. Roo nie może obejrzeć cabrio? nie ma nikogo z okolicy?

Trochę więcej poczucia humoru Panie kolego :mrgreen: Jak w jednej z reklam - "nie odbierajmy życia zbyt poważnie" :) Pomóc, nie pomoże faktycznie, ale komuś może chociaż pojawi się uśmiech na twarzy :)

Pzdr ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!