Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,w ostatnie mrozy padł mi aku,więc go wyciągłem do ładowania,po włożeniu go zpowrotem przestał mi działac centralny zamek.

Jest to RS 99 rok 19dti,centralny radiowy.Sprawdzałem bezpieczniki pod maską wyciągając je,są ok,odłączyłem aku na parę minut,zaprogramowałem kluczyk(wciskając na 10 s przycisk w kluczyku) i centralny zaczął działac,ale okazało się że kontrolka immobilizer na zegarach wogule nie miga,jakby jej niebyło,niemożna odpalić auta,po przekręceniu kluczyka miga kontrolka od awari elektroniki,co się mogło stać,odłączyłem tylko aku i sprawdzałem bezpieczniki pod maską

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest praktycznie taki sam, tylko że ja jeszcze odczytałem pamięć błędów, bo mruga kontrolka diagnostyki silnika. Niestety zero usterek, żadnych zarejestrowanych błędów a kontrolka nadal mruga. Co jest grane?? Dodam że wszystkie bezpieczniki również sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety nie mam dobrych wiadomości spotkało mnie to pierwszy raz w sylwestra pojechałem do mechanika 200zl po tygodniu znowu przyjechał z komputerem 50 zł,bylem ASO niewiadomo naprawa od 300 zł do 2700 zł. Co robić mechanik mówi ze gdzieś w Gdyni czyszczą komputery 600 ale nie wiadomo czy pomoże .W końcu znalazłem elektronika w mikolowie spotykał się już z takim przypadkiem w megankach i już zrobione jedyne 500 zł ale mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

historia naprawy scenica ciąg dalszy....

otóż auto stoi już kilka tygodni u elektryka i nadal nic,nieopomaga kod kluczyka,auto zapala tylko raz(imo 2 generacji,kod 8-o cyfrowy)wprowadzany jakimś specjalnym urządzeniem.Komputer niepokazuje usterek.Ponoć walnięta skrzynka bezpieczników,mechanik załatwił 2 takie same ale nadal nic,choć już niby lepiej,zaczeła mrugać kontrolka imo,ale nadal niedaje się zaprogramować kluczyków,które są oczywiscie ponoć dobre,nowe transpordery nic niedały,tak samo nic niedaje nowe oprogramowanie do skrzynki bezpieczników,komputer bosha,no i jak twierdzi nieumie on zlikwidować całkowicie imo.Mówi że załatwi coś takiego jak emulator do komputera który go oszuka że niby nadal imo jest,niewiem co tyo takiego ale o skutkach was poinformuję.Ciężki ten mój przypadek ale co zrobić..........

Jak ktoś coś wie proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!