Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tylny zderzak do MeganeI hatchback


Szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Co można zrobić z tylnym zderzakiem w hatchbacku z 1996roku?Zamierzam oddać zderzak do lakiernika bo jest ogólnie porysowany z obu stron,ale chciałbym coś w nim zmienić bo za pociagający to on nie jest :) Coś w stylu drobna nakładka ale nie wiem gdzie można takie coś znaleźć...Może jakieś propozycje??

Drugie pytanie: jaki polecacie wydech końcowy do takowej renóweczki(chodzi mi bardziej o efekt wizualny niż o słuchowy...No chyba że dźwięk nie będzie przypominał buczenia...bo to akurat mam w moim seryjnym(dziurawym).............Chciałbym ogólnie coś zmienić delikatnie w Megance np.jakieś brewki,zmiana felg,przyciemniane szyby...silnika bardzo ruszać nie ma co bo i tak żwawy jest :)

post-904-1174861684_thumb.jpg

post-1-1174861684_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ile chcesz wydać.

Najpierw proponuję przeglądąć ofertę z allegro czy firm tuningowych jak Cetus.

Co do tłumika: albo zdecyduj się na końcówkę ( np KM Malon czy Ulter) albo jeżeli masz mocno przerdzawiałą puchę to cały tłumik dedykowany np od Ultera.

Zdrówko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! sprawdz sobie stronke [ciach]pojler.pl tam napewno cos znajdziesz do swojej meganci. a co do tlumiczka to zapomnij o "turbo rurach" bo siejsko wygladaja w meganciach, przynajmniej takie moje zdanie. ja polecam cos bardziej spłaszczonego najlepiej spłaszczony owal idealnie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładek poszukaj na innych wczesniejszych postach tam byly linki do stronek gdzie tanio i fajne nakładki kupisz. A co do tlumiczka to polecam z noreauto nierdzewke (cały srebrny) jest taki owal fajny z prostą koncówka.Ja osobiscie mam taki i jestem zniego w 100% zadowolony ( nie pierdzi , nie buczy tylko ma swój rasowy pogłos). jak bede mił chwilke to zamieszcze fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mogl zamiescic nagrany odglos dyktafonem, to ja bylbym suer happy. Narazie mam koncoweczke, chcialem kupic tlumik, ale boje sie ze bedzie za glosno, a nie bardzo jest jak sprawdzic ;]

 

 

Teraz sobie uswiadomilem. Juz kiedys pytalem na forum, ale Ciebie jeszcze na nim nie bylo. Leosone to Ciebie kiedys widzialem na drodze najprawdopodobniej, bo wlasnie srebrny classic z niebieskim podswietleniem zegarow i sportowym wydechem na bytomskich blachach. Jak wracalem z gor w tym roku (polowo lutego moze), to mi zajechales droge gdzies miedzy pszczyna a tychami na trasie :) Potem Ci siedzialem na dupie dopóki sie nie dales wyprzedzic. Nie wiem czy kojarzysz sutacje, i czy to byles Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA Easy !!

Prawdopodobnie to bylem ja :)

Niebieskie podswietlonko zegarów mam, srebrna megancia z wydechem to tez ja czyli wszystko sie zgadza :)

Jak cie zajechałem to sory pewnie sie kajś spieszylem jak zwykle zreszta, ajak sie nie spieszylem to itak sie spieszylem bo co tu gadac wolno sie nie da jezdzic :) postaram sie cos nagrac dyktafonem ale jak wroce z delegacji ( kole soboty). POZDROWIENIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

cena tlumiczka w noreauto to 299 zl przynajmniej taka byla jakis czas temu. Jest to tłumik sportowy firmy "WM" SPORT wykonany z stali nierdzewnej,polerowanej,mam go niecaly rok i jak narazie nigdzie nie rdzewieje.

Co do głośnosci to fajny ma obiaw :) a mianowicie taki ze jak jest zimny to chodzi cichutko, dopiero po nagrzaniu zaczyna troche glosno chodzić ale jak dlamnie jest ok.

Odgłosu nie nagrałem bo kobietka zabrała mi aparat :-(

ale znalazłem fotki w necie. POZDROWIENIA

post-986-1175444034_thumb.jpg

post-1-1175444034_thumb.jpg

post-1-1175444035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz do zamontowania tlumika w meganie zawsze sa potrzebne jakies przeróbki. ja mam klassica i umnie np. musielismy zlikwidowac przysłone nad tlumikiem bo nie pasowała pod niego. Druga rzecz to zaczepy musiały być w innych miescach przyspawane i trzecia sprawa to małe wyciecie zderzaka. to tyle co cie czeka zeby go założyć :) jest warto!!!!

co do odgłosu to nie buczy tak jak wszystkie basówki tylko ma swoją "rase" i to jest najlepsze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!