Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uno problemo panowie z nagłosnieniem w Megane I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zaje*** problem z nagłosnieniem w Megance I hatchback.....Wyciągnąłem fabryczne głośniki(oprócz tych w podszybiu) i założyłem w drzwiach głośniki 2-drożne Alpine a w półce tylnej 3-drożne JBL...problem polega na tym,że jak pogłosze na polowe skali to ani basu...żadnego efektu...A te same głośniki mam na nieoryginalnym radiu w innym aucie i jest bosko! Co może być nie tak??Czyżby to oryginalne radyjko nie pozwala wydusić mocy z glosników....??? POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wymieniłem głośniki w drzwiach na pioneery to fabryczne radio (2x8) je ciągnie i to nawet dobrze głośniki mam 50W muzycznej troszkę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie chyba doszłem ze są jakoś kable inaczej podłączone....bo chyba normalnie dźwięk powienien isć tak ze mniej basu na przód a więcej na tył...a u mnie na odwrót jest :) Podłączyłem pioneerka ANH-P9R i tak gra....Basu z tyłu ani słychu ani widu.....kable oryginalne sa do głośników...Co radzicie??Nawet ustawiałem Faderem na tył ale basu dalej tam nie ma...

 

[ Dodano: 2007-04-04, 21:19 ]

no to pomoże ktoś z moim prolbelem?Bo dochodze do mysli ze renault ma inaczej podlaczone kable(odwrotnie) niz to jest w innych radiach.Moge sie mylic.To sa moje przypuszczenia tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najpierw jak chcesz zrobić tył odłacz głośniki z przodu nie radjem tylko wogóle z kabli

Później najpierw weź jeden głośnik sprawdź jak gra, czy odłącz również jeden z tyłu. Jak to nic nie da to głośniki do wywalenia ale masz coś zrypane w radiu...

Jak to zadziała to podłącz najpierw tył jeden, później po podłączeniu drugiego sprawdź jak gra jak będzie tył ok to weź się za przód pojedyńczo sprawdzajac oczywiście koordynując głos w tylnych wtedy i powinno być ok. Jeśli to nie pomoże to podjedź do jakieś firmy Car-audio i ci pomogą, jak będa normalni to nie wezmą złotówki za robotę, a jak coś to szykuj 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!