Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup megane kombi


damiencki1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad zakupem meganki kombi o francuzach malo wiem wiec licze na pomoc co powiecie o silnikach diesla w reno bo taki wchodzi w rachube.Chodzi mi o to czy wogole jest sens zakupu reno czy zastanowic sie nad czyms innym.Licze na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno walkowana milion razy reno a wlasciwie francuzy to temat rzeka wy ty piszecie o jakis rocznikach 2007 nie kazdego stac na takie auto nie wiem czy wiesz mnie akyrat intrresuje auto od 98do eweentualnie 2001 chodzi mi o konkretne podpowiedzi a nie czytanie jak ropzpoznac edycje II od III megi pokakich lampach jezdzilem oplem toyota vw jezdze teraz i mam na ten temat jakies zdanie a francuza nir mialem chociaz mi sie podoba i jest wygodny ale juz mnie wkurza sluchanie jakis znajimych daj spokoj awaryjnosc nie z tej ziemi.Czy to naprawde prawda czy po prostu jak sie trafi ????????????????????????????????????

 

popol.jpg - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do działu w którym jest ten wątek i poczytaj inne. Każdy rocznik, model i kolor był omawiany. Zależy od egzemplarza jak trafisz. Niektórzy mają już X autko z Renault. Gdyby były faktycznie takie złe to pewnie każdy by skończył na pierwszym. Sam w rodzinie mam dwie meganki (HB i Cabrio) i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto awaryjne wg mnie jak kazde - mowie oczywiscie o sredniej typu ford, nissan, seat itd. choc pewnie posiadacze tych aut zaraz by pewnie uderzyli w dyskusje i tak moglibysmy sie droczyc do rana. Jak dla mnie temat szeroko poruszony (awaryjnosc, itd) w watku http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=11465...05bbeae1d8662aa

 

Jesli chodzi o rocznik 98-2001 to akurat sobie go najbardziej chwale - auta bym rzekl super niezawodne (mialem 2 megany I z tego okresu z 98r. i 2002) - tzn. brak przeladowania elektronika co ma miejsce w autach wszystkich mniej wiecej po 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem uzytkownikiem reno megane II grandtoure 2003r 1,6 benzyna.od 3 lat.

Do tej pory miałem poloneza,fiata,skode ale meganka jest najlepsza ,super,bezpieczna,wygodna,bezawaryjna,szybka,ładna wszystkim polecam /oczywiscie przed kupnej uzywanej sprawdzić autko z mechanikiem/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!