Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane classic z 2000, 1.6 16V warto?


grzemach

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam auta. Auto powinno być nie duże z min 2000roku w przystępnej cenie. Przejrzałem prawdziwą masę ogłoszeń i analizuję wszystkie bardzo dokładnie. Nie mam ochoty wpaść w jakieś bagno, dlatego za nie długo chyba na wszystkich możliwych markach aut będę miał konto na forum... ech chyba nawet nie muszę mówić jak ciężko jest auto kupić...

 

 

Ale do rzeczy.

Dzisiaj w gazetce z ogłoszeniami znalazłem:

Megane classic 2000, 1.6 16V, sedan, 140k km, polska salon, zadbany i ekonomiczny. Auto ma mieć pełne dostępne wyposażenie tylko bez skóry, ale za nic na świecie nigdzie nie mogę znaleźć co powinno być w tym dostepnym wyposażeniu (gdzie mogę znaleźć dostępne opcje do tego auta - jest to RXE). Wiem że ma 4xPP, ABS, komputer 4x el szyby, dzieloną kanapę (50/50 - możliwe to?), klimatyzacja, halogeny. Sprzedający jest handlarzem, czego nie ukrywa, nie ukrywa też że auto było z przodu malowane, jemu wyszło że jest wymieniona maska + błotnik o ile dobrze kojarzę (rozmowa była jakieś 4h temu), wszystkie chłodnice są oryginalne, lampy są oryginalne. Jeśli jest to uczciwy handlarz, nie wiem czy coś takiego istnieje, to jest w tym aucie wszystko zrobione - on daje 6 miesięcy pisemnej gwarancji. Cena 13,8k zł. Warto jechać aby coś takiego obejrzeć? do przejechania by było jakieś 300-350km.

 

Co w ogóle myślicie o tym silniku? wcześniej oglądałem 1,5dci, ale tamte silniki to padaczki i jak powiedziałem znajomemu mechanikowi to powiedział abym nawet w to się nie pakował.

post-14700-1236706119_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej oglądałem 1,5dci, ale tamte silniki to padaczki i jak powiedziałem znajomemu mechanikowi to powiedział abym nawet w to się nie pakował

Tu mechanik się myli :)

Autko na pierwszy ogień ok , to ,że gostek daje gwarancje to też o czymś świadczy ale warto by podjechać do ASO i sprawdzić .

Myślę ,że warto poświęcić dzionek i jechać go obejrzeć . A może zapodaj gdzie to autko jest i ktoś z forumowiczów mieszka blisko to podjedzie i oglądnie wstępnie . Tak ostatnio kupował Lepper_pl . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie mylił się nie mylił. Bo okazało się że wtryskiwacze były zwalone, szacowany koszt naprawy raczej jest znany forumowiczom :) najbardziej mnie tam bolało to, że daleki bo daleki ale znajomych chciał mnie zrobić w balona. Auto, znam miejscowość, ale jest ich 10 i są dosyć rozrzucone :) już poprosiłem o dokładniejsze napisanie gdzie to jest, bo jak dzwoniłem to dzwoniłem hurtowo do 20 osób z ogłoszeń i część rzeczy się zaciemnia. Ale auto stoi gdzieś koło Lublina, ewentualnie Łodzi :mrgreen: ale stawiam na Lublin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Tomik mnie uprzedził,poproś forumowicza aby obejrzał autko i żebys nie zmarnował tyle czasu i pieniędzy na Pb a auto okaże się kupą.

 

Kurcze w sumie Tomik napisał wszystko to co ja chciałem :mrgreen:

więc mogę tylko zgodzić się z jego wypowiedzią

 

co do wersji RXE to może być faktycznie wszysto oprz skóry,niestety w Megankach wyposażenia nie da się łatwo zidentyfikować bo oprócz nazwy typu RT,RXE itp wyposażenie zależało też od silnika.

 

sam silinik 1,6 16v uważam za ok. a Meganka w Classicu to bajka-kupuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.wroom.pl/samochody-renault-mega...v,-sedan-s.html

 

W jaki sposób możesz potwierdzić że auto z ogłoszenia jest warte uwagi. Nie ma tam nawet jednego zdjęcia. Twoje posty polegają tylko na wklejaniu linków do tego serwisu. Czy jest to może reklama? Skończ z takimi postami albo argumentuj po co podałeś taki link. Dla mnie bezsensowny i post nie na temat. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!