Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o wycenę


art

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już po raz drugi zakładam ten temat, poprzednio nie wrzuciłem zdjęć :]

 

http://artur.strefa.pl/megane.html

 

Ile mógłbym za nią wziąć ?

 

przebieg 260kkm

rok 1996

klimatyzacja

+wymienię olej na dniach, bo tego wymaga

+wymiana filtra powietrza

i powiedzcie mi czy opłaca się robić takie rzeczy ? tzn ten filter i olej ? czy kupujący ode mnie i tak wymieni sobie sam, bo mi nie będzie ufał ?

 

ubezpieczenie do sierpnia

przegląd luty 2010

 

Jak widać z zewnątrz pouszkadzany. O wnętrze dbałem i tak samo o części mechaniczne, czytaj nie było tak coś się psuje, zrobię to jak się rozleci albo później, słyszałem że coś jest nie tak, to od razu naprawiałem.

Co mógłbym wymienić jeśli chodzi o przyszłego kupującego (chodzi mi o filtry, oleje itp) żeby nie było tak że później mi powie że mu złom sprzedałem <ok>

 

dzięki za odpowiedź

 

art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie denerwując kolegi 5,5 tyś. to chyba naprawdę górna granica z której osoba zainteresowana kupnem będzie dopiero negocjować.

Szczerze powiem, że nic bym do Megii nie dokładał tylko jak już (sprzedawał) to sprzedał w takim stanie technicznym i wizualnym jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedałem Megane 1.4 (75KM), rok także 1996 tylko że wyposażenie prawie zerowe oprócz malowanych zderzaków,lusterek i wspomagania. A i centralny zamek <ok>

Przebieg 140k km.

Byłem pierwszym właścicielem, rdza była ale troszkę w mniejszym stopniu i przed sprzedażą zrobiłem próg. Autko poszło od ręki ale za 4.8k zł. Wywoławcza cena była 5,5k.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki <ok> no to nie będę robił nic, tak jak mówicie, na razie sprzedaż w formie pomysłu jest :] a ta rdza to wynik pajaców od których kupiłem ten samochód, oni po prostu zalakierowali już rdzę, której było mniej i oto efekt :] progi i podłużnice widziałem i były OK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!