Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic '98 2,0 benzyna - na jakie problemy moge natrafic?


mikimike

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Wlasnie zakupilem Scenica z 1998r z silnikiem 2,0

 

http://moto.gratka.pl/tresc/renault-scenic...9d050abefbae2,1

 

- autko zadbane sprowadzone "dla siebie" cena jak dla mojej kieszeni atrakcyjna, auto duze dla rodziny wiec sie zdecydowalem... na chwile obecna wszystko ok, wszystie paski powymieniane, plyny tez itp...

 

Wiem jednak, ze wczesniej czy pozniej moze cos sie przytrafic chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego konkretnego modelu - bede zoobowiazany <ok>

 

pozdrawiam

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja zakupilem podobnego 3m-ce temu z tym samym silniekiem i tez 98r. jestem zadowolony,jednynie zaczęła mi szaleć wskazówka prędkosciomierza ,czasem spada na 0 czasem jest dobrze,pewnie czujnik trzeba bedzie wymienic,z silnika jestem zadowolony mimo iz przesiadlem sie golfa gti,no i klima nie wiedziec czemu nie działa <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie wiem dlaczego ale nie dziala... moze jest pusta?

Jak bede mial chwile podjade i napelnie moze w tym problem i tyle :mrgreen:

Co do reszty to jestem zadowolony... co prawda myslalem o Audi A4, ale teraz nie zaluje... w piatek jakas wieksza wycieczka za miasto zobaczymy jak na trasie sie spisuje ;)

pozdro

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum i zasadami pisania postów. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od niedawna jestem w posiadaniu podobnego autka - z 97r.

Dziś, po zatankowaniu do pełna chciałem wyzerować licznik i przez chwilę miałem podobne objawy - jak MaciejW: wskazówka prędkościomierza spadła do zera i przez jakiś czas - ani drgnęła. Jeśli to się będzie powtarzać częściej- trzeba będzie podjąć jakieś kroki ;-) .

Jak na razie jestem b. zadowolony z auta.

Czeka mnie wkrótce wymiana oleju w silniku, ale tu mam mały problem, bo nie wiem na jakim oleju aktualnie jeżdżę. Silnik ma przebieg 160 tys. km. Jedni mi radzą zalać półsyntetyk inni olej mineralny. Kogo słuchać - nie wiem? Nie znam się na olejach. Ponoć, jak się wleje nieodpowiedni, to mogą później uszczelki przeciekać.

Prosiłbym, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii , o sugestie co do wyboru oleju.

Pozdrawiam Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!