Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup GRANDE SCENIC


Lmoska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum. :mrgreen:

I szukam pomocy w zakupie samochodu.

Mam okazje zakupić RENAULT Megane Grand Scenic w najbogatrzej wersji bez skóry ze szklanym dachem silnik 1.9 DCI 130KM rocznik 2007 przebieg 30000 km.

Samochód sprowadzony z włoch przed osobę pracjącą w salonie renault. Samochód lekko uszkodzony a dokładnie zderzak przedni. Niestety nie mam zdjęć.

Moje pytania:

Co możecie powiedzieć na temat tego silniczka??

Jak z awaryjnością??

Co dokładnie obejrzeć przed zakupem??

dzięki za podpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2007 przebieg 30000 km.

Gdzie on jeździł? Do sklepu i z powrotem? Scenic jako samochód do kościoła? :shock:

 

Co możecie powiedzieć na temat tego silniczka??

Te silniczki cieszą się (na forum) dobrą opinią.

 

Jak z awaryjnością??

przejrzyj forum kolego pod kątem sceników to sam przekonasz się jakie rzeczy pojawiają się najczęściej - tak będzie wbrew pozorom prościej niż listować, choć wymaga Twojego zaangazowania :mrgreen:

 

Co dokładnie obejrzeć przed zakupem??

Ramę z przodu, maskę, komorę silnika, zawieszenie - zbieżność, luzy itp.

Skoro sprzedawca sam z siebie przyznaje się do pukniętego przodu to znaczy że coś widać ewidentnie (ale tu już zgaduję, niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 2007 przebieg 30000 km.

Gdzie on jeździł? Do sklepu i z powrotem? Scenic jako samochód do kościoła? :shock:

 

a może jest z grudnia 2007 a uszkodzony stoi od grudnia 2008 i co tylko 12 miesięcy, przebieg normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

Dziś byłem i oglądałem uszkodzenie typu najechanie na głaz cfając do tyłu i wgniecienie podłogi w jednym miejscu. Stan licznika sprawdzony w aso RENAULT wygląda na autentyczny ;)

 

Zapoznaj się z regulaminem. Właśnie go złamałeś. Dla zachęty :mrgreen: lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!