Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak zmienić kolor w zegarach?


natusia

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zegary świecą na pomarańczowo, a wskazówki są czerwone. Chciałabym, żeby świeciły na niebiesko. To samo dotyczy radia. Czy, żeby uzyskać taki wynik, trzeba pozmieniać diody za zegarami i za radiem na niebieskie? Czy to w ogóle możliwe? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest trochu rozkrecania!

Lutowanie to juz najmniejsze piwo, najgorsze to to ze twoje zegary sa zapewne pomalowane od srodka na kolor pomaranczowy w miejscu cyferek. Przynajmniej ja tak mam w Megi I druga sprawa to klosze podtrzymujace tarcze i "silniczki" zegarów takze sa penie pomaranczowe.Dlatego jaka kolwiek wsadzisz diode czy żarówke nie otrzymasz mymarzonego koloru :-? ja np.poradzilem sobie z tym tak :

 

- tarcze zegarów od wewnetrznej strony wyczyscilem z farby pomaranczowej w miejscach cyferek i nadruków (troche bylo z tym zabawy) :-P

- klosze zegarów wyciąłem z przezroczystego pleksi na wzór starych kloszy (to jest najgorsze)

 

i takim sposobem uzyskałem przezroczystość zegarów 8-)

 

potem tylko 20 ostro niebieskich diodek i swieci jak ta lala!

 

Nie pokaze ci na fotkach jak to zrobic bo nie miałem wtedy aparatu :-(

 

PS: wydaje mi sie ze bedzie bardzo podobne rozwiazanie w megi 2 co do tarcz i kloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jescze oprócz zegarów zostały pokretła z nawiewu i zegarek, i wtedy bedzie wszystko niebiesciutkie :-)

 

ostatnio dowaliłem podswietlenie dywaników na niebieskich fluksach po dwa na jedna strone i jest elegancko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nigdy nie widziałes podświtlonych delikatnie dywaników? i pedałów? z mojego punktu widzenia wyglada to super oczywiscie jesli jest to dobrze zrobione to oczywiscie podstawa.

 

PS: jutro postaram sie wrzucic fotke tego podswietlenia moze zmienie twoje zdanie nicpon :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie pare fotek ktore obiecałem oprocz ogolnych bo dopiero jutro je zrobie jak umyje autko :D

 

i co zmieniłem choć troche wasze zdanie na temat podswietleń? oczywiscie jak kto woli moze robic we własnych ulubionych kolorach. Mój to niebieski :-P

 

troche zajeło mi to roboty i zabawy z kabelkami :-)

 

[ Dodano: 2007-04-14, 21:52 ]

PS: sorki za trochu nieostre zdjecia ale łapka mi sie częsła a cza było długo naświetlać fotki

 

[ Dodano: 2007-04-14, 21:57 ]

ooo tu jeszcze jedno znalazłem

post-986-1176580239_thumb.jpg

post-1-1176580239_thumb.jpg

post-1-1176580240_thumb.jpg

post-1-1176580241_thumb.jpg

post-1-1176580242_thumb.jpg

post-1-1176580243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!