Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o opinię na temat auta z ogłoszenia


yablko09

Rekomendowane odpowiedzi

hmm

cóż brak zdjęć z bliska więc za dużo nie widać- rocznik dobry ale pod maską za czysto, chyba że myje komore co sezon.

ja mam co widać i nie narzekam. ok- można czasem odczuć brak siły pociągowej ale to nie jest ścigałka przecież :D

generalnie samochód jest "w sam raz" i mogę polecić.

Co do oferty :

1. brak halogenów- przydają się

2. po co mu czujnik otwarcia klapy.. nie ma ani słowa o alarmie

3.albo refleks albo ma wytarte biegi z gałki

4.jakoś nie widzę guziczka od klimy- teraz to chyba podstawa

5.przebieg... no ja mam połowe, albo o połowie tylko wiem...

6. szukam szukam ale widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z kratką więc pewnie mocno eksploatowany. Zdjęcia jak z żurnala ale szkoda że nic na nich nie widać :D Sam się nim interesowałem ale wole hatchback i 1.6 bo podobno 1.4 kiepsko sobie radzi... Ale to mój pogląd tylko :D każdy ma inne potrzeby. Co do spalania to mam w Lagunie kombi 1.6 16V (K4M wiec to samo) to srednio mi pali 6,7 litra do 7,3litra w lecie, w trasie jak sie mocno pilnuje to i poniżej 6 można zejść. Mój rekord to 5.4, prawie caly czas teren zabudowany. Jak miasto i zima to i do 10 potrafi dobić... Brak mocy przy wyprzedzaniu jest, szczególnie jak klima ON. Megane to mniejsze autko wiec i spalanie mniejsze troche będzie no i mocy mniej wystarczy. Musisz sie przejechać i sprawdzić czy Ci odpowiada. Nie wiem czy dobrze widze ale gaz chyba sekwencja wiec spadku mocy nie ma w porównaniu z benzyną (jak dobrze wyregulowany oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe tylne drzwi wgniecione lekko, tak mi sie wydaje.

Przebieg sugeruje, że sporo jeździł ;-) choć to wcale nie musi świadczyć o tym, że zajeżdżony. Raczej auto w prywatnej firemce a nie z floty. Nikt w służbowych autach nie maluje zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spostrzeżenia, bardzo się przydają przed zakupem auta, proszę o dalsze

proszę również jeszcze o odpowiedzi na 2 pytania:

- jaki jest optymalny silnik do kombi który sobie dobrze radzi z autem a jest jednoczesnie najmniej awaryjny i dobrze znosi gaz,

- jak wyglada sprawa ocynku blach, czy sa jakies elementy które sa szczegolnie podatne na korozje (interesuja mnie roczniki po 1999, 2000 roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!