Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kilka pytań o wyposażenie.


OxiDizer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chcę kupić megane 1 ph2 roczniki 99-01 z silnikiem diesla (ale nie dCi, tylko dTi) lub beznyną 1.6 16V. Absolutnie nie dla kombi i classica, tylko hatchback albo coupe (raczej hatchback bo 5osobowy).

 

Znalazłem zdjęcie wnętrza ale że w megane siedziałem tylko raz to mam kilka pytań

 

C8659809_9.jpg

 

1. Do czego służy przycisk pod włącznikiem świateł awaryjnych? Czy to centralny zamek?

2. Do czego służy przycisk pod ogrzewaniem elektrycznym tylnej szyby na panelu nawiewów?

3. Jak poznać czy megane ma komputer pokładowy? Czy w ogóle były komputery pokładowe?

4. Czy można w miare bezbolesnie (czyli bez wymiany wyswietlacza i manetki pod kierownica) wymienic pokazane tutaj radio na oryginalne Renault Tuner List?

5. Do czego służą przyciski między popielniczką a lewarkiem zmiany biegów?

6. Czy kazda megi powinna mieć centralny zamek z pilotem w kluczyku? Czy są wersje "z kluczyka" (czyli wkladamy kluczyk do drzwi kierowcy i zamykają się wszystkie drzwi)?

7. Czy pokrętło do wyboru kierunku nawiewu jest elektroniczne czy na linkę?

8. Czy każda megane z tego rocznika ma ABS i dwie poduszki powietrzne?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. blokowanie drzwi, czyli centralny

2. ogrzewana przednia szyba

3. guzik w manetce od wycieraczek

5. blokada tylnich szyb jeżeli są elektryczne, albo podgrzewane przednie siedzenia.

7. na linke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. mam w kluczyku

To masz pilot w kluczyku czy musisz włożyć w zamek żeby się otworzyły drzwi?

Czyli każda megi z trzema kropeczkami na przycisku powinna mieć komputer który pokazuje spalanie aktualne średnie itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Co do radia to się dowiedziałem że to nie jest takie proste i trzeba zmieniać połączenia i wyświetlacz. Natomiast pilot pasuje. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam czujnego moderatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!