Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 1.5 dCi


toroc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ponieważ piszę pierwszy raz <ok>

 

Chciałbym prosić wytrawne grono ekspertów o pierwszą wstępną ocenę tego samochodu:

http://moto.allegro.pl/item647887717_megan...ci_idealne.html

Jest sporo zdjęć dlatego wiem że wprawne oko może coś dostrzec.

 

Rozmawiałem już z właścicielem, facet w sile wieku. Sam użytkował ten samochód, przebieg mi odczytał w trakcie rozmowy (jest 102 a nie 112). Wiadomo przebieg można sprawdzić w ASO. Gdyby ktoś mógł polecić jakieś sensowne ASO w Warszawie bo jak wiem z innych marek to różnice między poziomem obsługi są ogromne.

 

Chciałbym jeszcze spytać jak się sprawuje ta tapicerka, może ktoś z Was ma taką?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam z widzenia tę furkę, miałem ją proponowaną do zakupu. Zrezygnowałem bo nie pasi mi rocznik. Generalnie auto zadbane, ma rzeczywiście nowe gumy. Silnik był czysty, zadbany. Jak pokazywali mi na mierniku fura rzeczywićie nie bita. Czy przebieg realny nie wiem i się nie wypowiadam. Jak coś mogę podpytac więcej o ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scar,Przecież w ogłoszeniu nic nie ma o 6-cio czy 5-cio biegowej. Wydaje mi się, ze wietrzysz jakiś spisek.

pominie tę drobnostkę. Jak myślisz?
jaką, że nie ma zdjęcia gałki? ;-). Nie ma też zdjęcia silnika ;-)

 

W ogłoszeniu jest napisane, ze uszkodzony. Gdzie bo nie dostrzegłem? Chyba, że to błąd właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toroc, sprawdź skąd była sprowadzona? jeśli np z holandii i miała tam hak zamontowany to jest więcej niż pewne, że gościu przyczepy ciągał, a nie były to takie typu niewiadów tylko duże ciężkie krowy.

Co do przebiegu to ma typowy dla aut ściąganych czyli ok 102 - 115 tys., Jeśli jeszcze gościu powie, że jeździł nim dziadek to już pewne, że ombinowane coś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, właśnie miałem jechać obejrzeć wczoraj ten samochód o 14. Mechanik umówiony bo sam się nie znam. A tu nagle...

...właściciel mnie informuje, że właśnie wczoraj przed południem sprzedał (od ręki). Dzięki za odpowiedzi i pomoc. Jak znowu coś wypatrzę to pozwolę sobie zapytać o Wasze zdanie.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-06-05, 20:01 ]

A co myślicie o tej:

 

http://moto.allegro.pl/item647942700_megan...dny_zobacz.html

 

Może ktoś z Was ją widział?

 

Są dokładne zdjęcia więc wprawne oko może mi coś podpowiedzieć. Oczywiście i tak po osobistym objerzeniu pojadę do mechanika, ale może nie warto się interesować i sobie czasu trochę zaoszczędzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie ale jak sam dokładnie wiesz trochę polerki i z byle czego można zrobić błyskotkę. Myślę, że możesz podjechać i obejrzeć. Jedno mnie tylko zastanawia przebieg??? auto 2004 rok i tylko 150 tys. km. - szukałem ostatnio MIII na mobile.de i przy okazji oglądałem MII - szczerze z silnikiem 1,9 dci to 2006 rok to mają grupo ponad 240 tys. trudno coś znaleźć z mniejszym. A tu tylko 150 tys. km. - 2004 r. nikt w Holandii nie kupuje diesla po to żeby robić 30 tys. km. tam diesel ma zarabiać na siebie - ale jak to w życiu bywa zawsze istnieją wyjątki może ten egzemplarz właśnie nim jest:))))) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytka w tytkę jak mój. Inna navi i inne radio. Nie ma wyłącznika ESP więc pewnie nie ma systemu kontroli trakcji. Bierz go na warsztat i sprawdzaj. Wygląda nieźle.

Ja tez miałem na liczniku 150kkm ja go brałem ;-)

 

[ Dodano: 2009-06-05, 22:26 ]

Zastanowiła mnie jedna rzecz;

U mnie jest obrotomierz do 7000 tyś a w tym do 5000 tyś,

czy te do 5000 nie były montowane w 1,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w tej czarnej Megance z linku to się świeci jak bombka choinkowa. <ok> Nigdy nie wzbudza we mnie zaufania takie staranne umycie całej komory silnikowej. Nigdy po takiej czynności dokładnie nie da się ustalić miejsc ewentualnych wycieków. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się świeci to was martwi, jakby była brudna to właściciel byłby flejtuch nie dbający o auto. ;-) Trudno wszystkim dogodzić. <ok>

rectosei,Rxe.Megane, nie popadajmy w skrajności ;-)

Auto trzeba wziąć w "obroty" i sprawdzić w jakimś warsztacie. Ot co <ok>

 

[ Dodano: 2009-06-07, 13:28 ]

poza tym widać tylko osłony, trzeba by je zdjąć i zajrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!