Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


baczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prosiłbym o rzucenie okiem na tą ofertę.

 

http://otomoto.pl/renault-megane-C9018718.html

 

Trochę mało zdjęć ale z innych tematów zauważyłem że macie dobre oko.

 

Pytanie czy w ogóle jestem w stanie kupić megankę hatchback z klimą to 10 tyś.

 

Miałem swego czasu 19 niestety dostałem ja w średnim stanie ale i tak ją dobrze wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dosyć wysoka jak na rok 96. wygląda ładnie ale ja twoim miejscy do 10tyś szukałbm czegoś nowszego typu 98-99 bo takie sztuki też można dostać. Co do oglądania autka to napewno mozesz sprawdzić sam: np działanie elektryczne lusterek,klimy,nawiewow,szybki elektryczne itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie czytałem, że elektrykę warto posprawdzać. Jak tak przeglądałem oferty to z tym wyposażeniem (klima) mało kiedy się coś się pojawi. Pewnie da się jeszcze coś wynegocjować. A wydawać kasę na szukanie auta po całej Polsce to też chyba nie ma sensu. Niestety największym problemem jest to że muszę samochód kupić w miarę szybko i nie za bardzo mam jak czekać na okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekać na okazję

pamiętaj, nie ma okazji ;-) .

Co do sprawdzenia to spróbuj go do jakiegoś mechanika zabrać, przecież płacisz za usługę. Niekoniecznie musi być znajomy. Ważne, że by to nie był znajomy sprzedającego 8-) .

Samemu zawsze poza tym co pisał Snake możesz sprawdzić czy lelmenty karoserii pasują do siebie, czy szczeliny między nimi są równe, wycieki z silnika, skrzyni, pomachaj kierownicą, czy nie ma luzów lub stuków.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę mam swoją i interesuję się tymi autkami. Jeżeli blacharsko jest w porządku (progi i tylne nadkola) to można się zainteresować.

Cena według mnie taka sobie. Dwa tygodnie temu byłem na giełdzie w Bydgoszczy za autkiem dla brata i Meganki po 6-6,9 tys. nie były w najlepszym stanie(przeważnie rdza z tyłu i agrotuning) jednak czasami można coś trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu byłem na giełdzie w Bydgoszczy
proszę-nic nie mów o tych giełdach - to banda złodziei

co do egzemplarza-cena relatywnie wysoka, ale auto mimo słabej jakości zdjęć wygląda na zadbane i z dobrym wyposażeniem jak na ten rok (bez opisu właściciela można było zgadnąć że auto z "importu") :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!