Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o pomoc


hajer_mihau

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam wszystkich forumowiczów.

Proszę o pomoc w odczytaniu tego numeru vf1jmogd634699148

Chodzi mi również jakie powinien mieć wyposażenie jeśli to możliwe

Spisałem go z podszybia grande scenica którego chcę kupić.

Samochód jest od znajomego więc chyba pewny.

Właścićiel go ściągnął dwa lata temu lekko uszkodzony( wystrzelone 2 poduchy, zderzak lekko błotnik i maska, lampa) - co potwierdza widok jednej lampy która jest bardziej pożółkła niż druga. przebieg 72 tyś jest to 19dci 2005 ładne wyposażenie łącznie z dvd w podsufitce.Niestety nie ma nawigacji.

 

Wpisałem ten nr w vin checkerze i wyskoczyły mi tylko takie info:

 

 

VIN Checker - Wynik

RENAULT

 

VIN: VF1JM0GD634699148

 

 

KRAJ POCHODZENIA FRANCE

PRODUCENT RENAULT

TYP NADWOZIA VAN

MODEL BŁĄD LUB BRAK DANYCH

 

Wprowadź sugerowaną wartość:

 

 

SILNIK MEGANE F3R 1998CCM

WERSJA MODELOWA ROZKODOWANIE WG. DANYCH PRODUCENTA

PRZEŁOZENIE BŁĄD LUB BRAK DANYCH

 

Wprowadź sugerowaną wartość:

 

 

NUMER SERYJNY KOLEJNY NUMER PRODUKCYJNY

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO pomoże ale jeśli jesteś właścicielem inaczej żadko kiedy czegoś się dowiesz (goście dzwonią po całej Polsce :mrgreen: ). rzeba mieć znajomego w ASO lub szzceści. Kiedyś czytałem że w ASO w Koninie podawali info na telefon ale sam nie dzwoniłem.

Co do wszelkich rozkodywaczy :D to vin z renault jest dl nich niestety nie do odczytania (dane się często nie zgadzają lub jest info że vin jest błędny). często warsztaty robiące "francuzy" w danym mieście mają wtyki w aso i też na tel. mogą coś się dowiedzieć (tak było w moim przypadku)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!