Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie że wrzucę.

już teraz zmieniłem język i uaktualniłem oprogramowanie. mogę wrzucić wszystko...

jestem trochę dziś zajęty, ale na rano będzie zrobione...

 

[ Dodano: 2007-05-04, 09:06 ]

Witam.

 

Link do obrazu płyty systemowej dla nawigacji Carminat w wersji 6,2 http://rapidshare.com/files/29394133/vdo_d...er_6_2.nrg.html

płyta zawiera oprogramowanie i języki.

Należy włożyć płytę do napędu nawigacji (przez cały czas musi być uruchomiony silnik).

Po włączeniu nawigacji pojawi się komunikat o płycie z nowym oprogramowaniem. Komputer zapyta czy uaktualnić oprogramowanie, wybrać tak (yes, ja) operacja trwa kilka minut w tym czasie ekran gaśnie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i nic nie dotykać. Po upgrejdzie komputer się restaruje, po restarcie do dyspozycji jest nowa wersja.

Podobnie należy postępować ze zmianą języka.

polskiego niestety brak. Ale pracujemy nad tym...

 

[ Dodano: 2007-05-04, 09:08 ]

wrzucam teraz mapę polski węgier i czech.. trochę to potrwa...

 

[ Dodano: 2007-05-04, 09:11 ]

Jeszcze kilka informacji.

Moja navigacja to Carminat 8000 czy też VDO Dayton 8000 wersja z maja 2003 roku.

Ze starszymi modelami płyta może działać.... ale nie wiem czy na pewno. szukałem na francuskim forum... nowsze nie będą na pewno obsługiwane

 

[ Dodano: 2007-05-04, 09:59 ]

link do płyty z mapami

http://rapidshare.com/files/29400360/Vdo_D...egie_2006_2.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To między zegarami zmienili mi z niemieckigo na angielski w serwisie.

I jeszcze jedno pytanko do Marcina napisałeś że nowsze nie bedą obsługiwane. Czy z 2004 zalicza się do tych nowych ??

 

[ Dodano: 2007-05-04, 16:47 ]

a i jeszcze jedno jak zmieniam pozycje w tym menu między zegarami tam gdzie wymieniane jest średznie zużycie paliwa, przjechana droga (trip) dochodze do napisu "no massages anvalible" do czego to służy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no massages anvalible - to są komunikaty komputera.

np. jak wyłączysz automatyczne światła to będzie wyświetlał że automat wyłączony itd..

 

maz8 powinno działać mam model auta z 2004 roku, nie chodzi o rok produkcji auta a o wersje nawigacji z twoją powinno działać, jak włożysz plytkę to pokaże ci jaką masz wersje softu i jaka jest na płycie... mam tez nowszą ale nie testowałem.

sprawdzę dziś i dam znać.

 

ile zapłaciłeś za zmianę języka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kicha :-( Wkładam płytę do napędu i nic się nie dzieje. Nagrałem płytę z prędkością 8x. Jedyną moją wątpliwością jest to że przy nagrywaniu mam użyć opcji jak "seamless link" i "use multiple recorders", a i jeszcze jedno nie jestem na 100% pewien ale mam chyba Carminat 5000. czy do tego pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do carminat 5000 niestety nie będzie pasowało.

jak wygląda ta twoja nawigacja??

masz wbudowany ekran czy taki podnoszony...

ale jeszcze do jakiego napędu wkładasz??

z tyłu w bagażniku carminat 8000 ma moduł z cdromem, tam trzeba włożyć płytę, zrobie zdjęcia i zaraz wrzuce na forum..

 

[ Dodano: 2007-05-04, 17:44 ]

h108546fh9.jpg

h108547fv8.jpg

h108548wp4.jpg

 

Tu masz zdjęcia mojej nawigacji i zdjęcie zrobione po włożeniu płyty z oprogramowaniem i językami...

taki ekran powinieneś mieć. Musisz mieć włączony silnik przez cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee i tu mamy problem. Ja potrzebuje dokładnie tej płyty i taki wyświetlacz jaki na jej okładce jest taki mam tylko bez tych trzech guzików.

 

b2c5094fafd2a6d1.jpg

 

 

a napęd wygląda tak 191246829

 

Sorry że nie są to zdjęcia własnoręczne ale nie mam akurat teraz dostepu do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wielkie dzięki za mapkę - u mnie wszystko działa a już myślałem że nie da się tego uruchomić...

 

m.arc.in widzę po fotkach że mamy identyczne autko :mrgreen:

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-05-05, 15:33 ]

nie potrafię tylko wgrać języka - jest tylko francuski i niemiecki a zależałoby mi na angielskim bo polskiego to raczej nie ma?

 

wchodzę w opcje języka i daje żeby pobrał inne języki ale po włożeniu tej płyty nie czyta jej - macie jaies pomysły?

 

[ Dodano: 2007-05-06, 21:21 ]

ok wszystko działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też za pierwszym razem znie zaskoczyło. ale teraz działa wszystko ok.

MAZ8 cóż mam płytkę do twojej nawigacji... co prawda nie jestem na 100 % pewien ale chyba się uda.... spróbuje wrzucić dziś na serwer, później podam linka

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-05-07, 08:35 ]

OSTRZEŻENIE...

nie zakładajcie takich zapachów jak na zdjęciu powyżej..

przeciekło świństwo i zeżarło mi plastik... pomarszczył się zeszła folia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W moim Megane również zainstalowany jest Carminat Guidage informe w wersji jak u maz8. Zatem m.arc.in jeśli masz mapkę do tego modelu również proszę o linka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!