Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

swiatła mijania - problem


tofik

Rekomendowane odpowiedzi

swiatła mijania ...SCENIC 1997r nie dzialaja ,bezpieczniki dobre,przełącznik dobry (sprawdzałem na drugim to samo) wszystko inne działa tylko swiatła nie :shock: nie wiem co moze być ....czy jest moze gdzies jakis przekaznik ale ja nic takiego nie znalazłem .....prosze pomocy bo nie mogę jsżdzić wieczorem ( w ciągu dnia jakoś daje rade) a wieczorem tylko długie (troche nie fer podług innych :-) )

 

[ Dodano: 2007-04-29, 19:28 ]

żarówki wymieniłem ......to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrzmi to moze dziwnie ale ....nic nie zrobiłem zapaliłem swiatła i juz nie było swiateł mijania (kontrolka się nie paliła pomyslałem ze moze zarówki wymieniłem to samo sprawdziłem bezpieczniki ok,pozyczyłem inny przełacznik to samo,wszystko działa tylko światła mijania nie, pozycje ok,długie ok,halogeny ok,.......moze jakiś kabelek na wtyczce ...a moze ktoś miał podobny problem......DZIĘKI za zainteresowanie......czekam z niecierpliwościa na jakies rady :cry:

 

[ Dodano: 2007-04-29, 20:05 ]

samochodzik jest z 1997r w manetce kierunków ma tez zmianę swiateł i halogenów

 

[ Dodano: 2007-04-29, 20:08 ]

RENAULT scenic 1.6 benzyna- gaz rok 1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał przełącznik świateł bo zasilanie do niego dochodzi bo są długie jak wymieniłeś przełącznik to może jakiś przewód ci się w kostce obluzował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro do przełącznika prąd dochodzi to musi być coś za przełącznikiem,jakiej mocy miałeś założone żarówki przed wymianą?spróbuj zobaczyć przewody przy lampach czy nie są sztywne(tzn przegrzane mogły popękać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D DZIĘKI za zaunteresowanie i przepraszam za dublowanie tematu.......ale dziś udało mi się usunąć problem .......rzecz banalnie prosta ( tu dzięki za pewne sugestie ROBAK i JULEK 64) w przełączniku wystarczyło troche pozaginać wsówki i wszystko już gra :D :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!