Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Smart na sprzedaz...


jazel

Rekomendowane odpowiedzi

Smart - OtoMoto

 

Zobaczcie sami. W opisie nie napisal tylko, jak sie wabi jego pies, ktorego wlos lezy na siedzeniu pasazera. Tak czy siak najlepsze sa filmiki. Szczegolnie ten 8-minutowy. 5-minutowy tez daje rade... Ja umarlem ze smiechu jak gosc zaczal opowiadac o kontaktach z Lee, Wranglerem i BigStarem. A pozdrowienie przejezdzajacego tira rozwalilo mnie na lopatki - doslownie...

 

Gosc zwyczajnie rzadzi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobry koleś :lol: nic tylko pogratulować pomysłowości :mrgreen:

a taki megafon to też bym chciał mieć w swojej meggi...bym sobie na przechodniów pokrzyczał :lol: albo jade...jade... i do kumpla na chodniku "Siema zioom" a on takie :shock: oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel od tira klakson zamontował do roweru a że musiał mieć zasilany na spręzone powietrze to walną sprężarke na bagaźnik na akumulator...no i pare innych bajerów o radiu cb niewspomne...

a to by było genialne megafon do megii... :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ROTFL :lol: Ten klakson mnie rozwalil :mrgreen:

 

Hehehe, juz widze jak podjezdza jais TIR a la biedronka na skrzyzowanie a gosciu jak pie***nie ze swojego pudelka po zapalkach klaksonem a la TIR, hłe hłe hłe, dobre :lol:

 

Powiem wam, ze rozwalil mnie tekst, ze gosciu kocha to auto i w ogole sie nie chce z nim rozstawac ale przenosi sie do Wawy i tam mu taniej wyjdzie bo nie bedzie musial do niego kupowac paliwa a bedzie jezdzil na miesiecznym za 50,-, hehehe, smiesze bo w aucie jest pewnie 2gie tyle co jego wartosc kasy wpakowane :^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się śmiejecie... ale przyznać musicie, że poprzez oryginalne podejście do problemu sprzedaży zwrócił uwagę bardzo wielu osób. Pewnie na wielu forach ludzie pozakładali takie tematy, a oto chodzi przy sprzedaży by dotrzeć do możliwie wielu potencjalnych kupujących.

 

dla mnie koleś znalazł sposób by zareklamować swoją ofertę i całkiem nieźle mu to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, ja tam balbym sie od niego kupic ten samochod. Samej transakcji bym sie bal. Gosc po prostu zagadalby mnie na smierc.

 

Swoja droga - cos jest zdecydowanie nie tak. Gosc mial wielkie plany (jak np. z jeansem od lee (jakos nie moge sobie wyobrazic jego rozmowy z jakims przedstawicielem tej firmy)), a tu nagle szkoda mu trzymac samochod (mimo, ze nawet jezdzac na codzien metrem samochod sie przydaje) i sprzedaje...

 

Tak czy siak - niesamowity pasjonat, albo strasznie mu sie w zyciu nudzi... Ciekawe czy otomoto nie wzielo od niego ekstra prowizji za przewlekly opis....

 

Akcja jak zatrabil na tira i sie zasmial bedzie mi sie snic po nocach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, klakson ze sprężarką chciałem zrobić na BORKI ale nie wypali :mrgreen: mam inne sprawy do zrobienia w megi.. Lecz hophop, na pewno będzie bo megi zostanie długo jeszcze w domu. 8-) Sam smarcik, ciekawostka.. Pogratulować trzeba gostkowi inwencji twórczej opisu i filmików, zdjęć itp. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!