Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zmieniarka


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy zmieniarka philips rc 026 współpracuje z radiem tunerlist cd kupiłem taką na allegro po podłączeniu zmieniarka działa tzn.magazynek się przesuwa przekłada płyty ale radio jej nie ..widzi''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam,

zamierzam zainstalować oryginalną zmieniarkę CD Renault w samochodzie, ale nie jestem pewien czy wszystko będzie ze sobą pasować. Czy powinienem liczyć się z mozliwymi utrudnieniami podczas montażu i zestrojenia radia i zmieniarki. Ponizej link do zmieniarki

http://www.allegro.pl/item414265208_zmieni...scenic_ii_.html

Samochód wyposażony jest w fabryczne radio z odtwarzaczem CD, rok produkcji auta 2005.

 

Z góry dzięki za pomoc i sugestie

 

Przeniosłem do istniejącego. - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam nastepujący problem.

W Megance2000r mam orginalne radio philips na kasety.Postanowiłem kupic zmieniarke Alpine(żeby wszystko było cacy).Niestety pospieszyłem się z zakupem zmieniarki.Przy moim radiu wejście na kabel od zmieniarki ma prostokatny kształt na jakieś 9 bolców.Natomiast zmieniarka którą kupiłem jest od starszych modeli i kabel od niej jest zakończony okrągłom wtyczka.Reszta jest ok taka sama zmieniara jak te nowsze alpine tylko ta wtyczka nie pasuje:/

 

Czy moge coś z tym zrobić?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz radio Tunerlist, to będziesz musiał zmienić kabel i będzie cacy. Jeżeli masz poprzedni model, który ma na zmieniarkę wejście ISO (duże), to będziesz potrzebował jeszcze inny kabel.

 

Link do Alpine z odpowiednią wtyczką do tunerlist:

TUNERLIST

A tu do starego:

STARSZY MODEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze starszy model nagrywarki :/ wyjście przy kablu jest okrągłe a ja potrzebował bym takie wyjście jakie jest na twoim linku nr 2 tą kostke.Musiał bym mieć jakiś kabel przejściówke:/ ale nie wiem gdzie dostać takie coś i czy wogule można to dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!