Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wasze zrealizowane podróże i przygody z Megane


Human Resources

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że wróciłem "z majówki" i jestem jeszcze w podróżniczmy nastroju wpadłem na pomysł by zamiescic ten topic. Mam nadzieję że nie bedzie sie on dublował z tematem wakacje 2007, który jest o planach a nie zrealizowanych juz trasach i wypadach.

 

Gdzie już dojechaliscie swoimi autkami, jak sie one Wam spisywały w trasie, czy się psuły itp?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa-Augustów-Mikołajki-Warszawa, łącznie 900 km, spalanie średnio 8,9 litra na 100km wg komputera, wg gps'u max to 178km/h (chociaż licznik pokazywał ponad 190), zero korków

 

co ciekawe moje megi spaliło mniej niż ibiza 1.4 2005 kumpla, a jechaliśmy całą trasę razem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa to 450 km, Gliwice - Wrocław - Jelenia Góra - Karpacz :mrgreen: rzecz jasna, spalanie 4.5 - 4.7 /100km , prędkość przeciętna około 100-110km/h. No cóż, wszystko spoko, ale gorzej jak kombajn wyjedzie na ulicę 8-) ewentualnie ciągnik [to już po zjechaniu z "autostradówki", drogi w kierunku Jeleniej]. Jak narazie to była najdłuższa trasa meganeczką. I jedna z oszczędniejszych. Pogratulować, i e7j się sprawdza. :lol: Spalanie nie jest pomyłką. Ojciec często megi bierze w trasy - Gliwice - Kielce - Zamość, prędkość około 100km/h średnio. Spalanie wychodzi w granicach 4.5l /100km. ;-) W 1 stronę około 350km. Pozdróweczko.

 

Ps: bezawaryjne wszystkie trasy [odpukać] 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najdłuższa trasa megi to:

 

Kettering - London - Dover ~ Bolougne - Antwerpen - Eindhoven - Essen - Dortmund - Hanover - Berlin - Cottbus - Legnica - Wrocław - Katowice - Dąbrowa Górnicza.

 

19h jazdy - ok. 2100km Spalanie? Nie liczylem, ale wiem ze wyszlo mi lekko ponad 3 pelne baki paliwa (60l - bak). Negatywnych przygod zero na szczescie. Ogolnie trasa fajna tylko nudno, bo caly czas autostrada a jechalem sam :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRK <-> Wawa (rajd barborki '05)

KRK <-> Lublin + okolice (2x, odwiedziny znajomej i wielkanoc '06)

KRK -> Szklarska Poreba + okolice (X. festiwal rowerowy '06) -> Wrocław (dzien+noc zwiedzania) ->KRK

KRK <-> Frankfurt am Main (wielkanoc '07 u szwagierki)

KRK -> Żywiec -> Terehova [sK] (2 meganki, 10osob) -> Żywiec -> KRK (dluuuuugi, 9d, weekend majowy '07, w Żywcu u znajomych)

 

+ wyjazdy na Ślask i Zagłębie, na dzialke i spoty SIKUR/KIKUR oraz w okolice Bochni, dzialka i zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!