Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane Coupe prosze o pomoc przy wyborze..


Suchy

Rekomendowane odpowiedzi

Może opisze na co ja zwróciłbym uwagę. Szczególnie tylne nadkola. Część przy zderzaku i przy progu. Następna rzecz to progi, nadkole przód powoduje uszkodzenie powłoki i występują tam brzydkie wżery. Otwórz wlew paliwa i zobacz jak wygląda przy zawiasie. Kolejna rzecz to zawieszenie, kiedyś już to pisałem ale powtarzam że jeżeli chodzi o przód to nie jest dramat bo kompletny wahacz to wydatek do 120zł a do tego tuleja drążka, która często daje o sobie znać na polskich drogach to 30 zł. Więc tu nie ma co rozpaczać nawet jak nie działa tak jak ma. U mnie zauważyłem po czasie wycieki z wodzika, zasłonięty jest takim małym plastikiem od spodu. Nie wiem jak wygląda naprawa, ale z ceną autka można coś podziałać, plastik jest z przodu na zaczepie i łatwo pod niego zajrzeć. Reszta to troszkę poszarpać za koło i zostawić autko na wolnych obrotach do zagrzania się tak ze dwa razy do załączenia wentylatora. Musi cały czas równo pracować bez zbędnych szarpań i wahań. Dodatkowo to sprawdź czy działają dobrze silniczki świateł ;-) Co do elektroniki to bez niej można żyć a z nią można zbankrutować :lol: POWODZENIA i witamy w klubie :lol: Meganka też była moim marzeniem i teraz ją mam, jaka jest taka jest ale jest tylko MOJA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moja Megane Coupe 1.9Dci nie jest krajowa zwiozłem ją z Francji własnie jak gdzieś nią podjeżdzam to robi sie wielkie zdziwko ponieważ nikt jeszcze niespotkał coupetki w dieslu ;-) No ale mimo to polecam ten silnik nawet w Coupe. Jestem zadowolony choc mam dopiero 75tys.km zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!