Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Piekna MeganeII


gienek

Rekomendowane odpowiedzi

Basenji, dokładnie tak. Poszedłem do niego z zapytaniem ile chce za zrobienie zderzaków dla mnie i pokazałem VT jak chce żeby wyglądało moje auto. CETUSowi zaśmiały się oczka i powiedział że NIC. Zrobi mi to za FREE pod warunkiem, że pozwolę zostawić mu formę. Jedyne koszta jakie poniosłem to to, że moje oryginalne zderzaki posłużyły za model. Ciął je, kleił, wietcił w nich itp., ale warto było poczekać. Wszystkie dostępne na rynku zderzaki do Clio były za agresywne do 5-drzwiówki, dlatego zdecydowałem zrobić coś innego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choina:

A będziesz kiedyś w okolicy Cetusa i ewentualnie zapytałbyś się o coś takiego do Megane II? Wysłałem maila do nich, ale z doświadczenia wiem, że ciężko jest uzyskać odpowiedź.

Bo ten tył jest naprawdę super.

Gdybyś jeszcze zamieścił więcej zdjęć tego tyłu, zwłaszcza zbliżeń byłbym wdzięczny.

Zdrówko

 

aha, a te końcówki to czyje?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Zdjecia były zrobione zaraz po założeniu nowych zderzaków i progów, także na zdjeciach siatexy troche rażą, ale po kilku miesiącach jak sie przybrudziły było już OK.

 

Końcówki to własna produkcja. Mam kolege, który rzeźbi w kwasie juz z 10 lat i zrobił mi na wymiar pod zderzak. Niestety zrobił o 2mm za duże i czasami przy niskim obrotach silnika pukały. Miał byc odstep po 3mm z każdej strony, a on zrobił 3mm na całości. Trzeba było wymienić wieszaki wydechu na bardzo sztywne.

 

82088481is5.jpg

 

72334476ky7.jpg

 

85501412hm0.jpg

 

58909517he3.jpg

 

27602154pj0.jpg

 

48625419uf0.jpg

 

49236838wp1.jpg

 

73416136uz6.jpg

 

Tu widać jak ile wystawały ze zderzaka. Jakieś 5mm max

 

40037856sl3.jpg

 

10dz8.jpg

 

Porównanie z serią

 

11bg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :) Borki! :) a wydech bardzo ladnie zrobiony, mnie sie podobaja dwie, lub dwie podwojne koncowki, male, lekko wciete w zderzak, nie wystajace, cos mniejwiecej jak robia np w Audi

 

audi_a4_avant_2004_01.jpg

 

tak bym kiedys chcial u siebie wydostac wydech na zewnatrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!