Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup nowej Meganki


psi2338

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jako odwieczny fan marki Ford przyszedł czas na zmianę auta. Wybór był oczywisty Foka 2 :mrgreen:

Zawędrowałem do dilera Renault miał tam egzemplarz który mnie interesował... obok stała Meganka II ... od dilera wyszedłem z wpłaconą zaliczką .... za Megy. Auto mnie urzekło ;)

 

A teraz co to za stwór będzie :

Megan II sedan 1.5 dci 105 rocznik 08 przebieg 13000 km auto z gwarancją

Odbieram w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pracuje w ASO jako mechanik prywatnie mam Fcusa 1.8 TDCI jest jak przyklejony do asfaltu, świetne sie prowadzi (wczesniej miałem golf4 2001, seat ibiza2000 vw polo 2002, fiesta 98) zero awarii przynajmniej mój, w życiu nie kupił bym renault może to dlatego że na co dzień jeżdze przynajmniej 5 autami tej marki, i je tylko naprawiam więc jak widze te wszystkie problemy małe i duże wole trzymać się od tej marki z daleka jako użytkownik, jak jade z kliętem bo ma jakiś problem z autem coś stuka, puka, przerywa ucinamy sobie pogawętkę

klięci mówią że drugi raz renault by nie kupili

ja im zawsze odpowiadam może inne auta się nie psują, może nie tracą tak na wartości, może lepiej przyśpieszają, fajniej wyglądają ale renault to najbezpieczniejsze auto jakie można mieć więc wolalbym być 10 razy do roku w serwisie niż ani razu innym autem i w renówce mieć większe szanse na wyjście z jak najmniejszym uszczerbkiem na zdrowiu, więc życze powodzenia z megane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dyskutować na temat wyższości... ale...

 

miałem nową fokę, 1.8 tdci dwumasa 2 razy wymieniana, wtryski komplet, czujnik ciśnieni w magistrali X2 przepływka X1, tylni zawias po 80 000 km cena bagatela za części 1100 pln + robocizna..

 

Więc może wina modelu, może moje... (ale to raczej wykluczam.. ze względów prywatnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metrus - może dobrze że nie pracujesz w ASO Forda, nie wiadomo jaką opinie mają mechanicy Forda. Wszystko co ma 4 koła psuje się co jakiś czas :mrgreen:

___________________________________________________________________________

icon4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą Gregorrrr pewnie jak bym w fordzie robił nie kupiłbym forda, wiecie to chyba dlatego że po 8 godzinach grzebania w danym aucie nie chciałbym po pracy wsiadając do swojego auta czuć sie dalej jak w pracy i dlatego nie mam renault, ale tak to jest wśrud mechaników ASO że żadko jeżdżą autami marki w której pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!