Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Magnat w MII


Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie czy nie przysporzy problemów włożenie następującego zestawu głośników:

-przód magnat ultra 213 (130mm), dwudrożny odseparowany, gł. montażowa 52mm, RMS 50W

-tył magnat ultra 102 (100mm)

Orientuje się ktoś czy fabryczne tweetery warto zamienić na te z zestawu, czy też może zostawić... No i w ogóle czy obejdzie się bez dodatkowego wzmacniacza, bo nie wiem czy pod fabryczne radio (4x15) można go podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te magnaty ale przód był za głeboki musiałem zamienić na sony 45 mm i jeszcze podciać otwory na magnesy ale gorzej grają na forum jest temat panele głośników zajrzyj tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie te sony grają gorzej od magnatów a fabryka to plastik Dziś pod M1 widziałem że facet z obsługi w MMakt miał zamknięte schowki i wbudowane tam owale 9/6 w formie zamkniętej z bassrefleksem oraz wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Też mi się tak wydaje ale wolę mieć 100% pewność. Z tego co gdzieś zasłyszałem to piec można podłączyć gdzieś Na wiązce przewodów prowadzących już na głośniki ale co i jak dokładnie to nie wnikałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Kuplilem megane ii bez sprzetu audio, radio sony mp40 zostalo mi z poprzeniego samochodu, glosniki stare musialem sprzedac, kupilem nowe na przod komponent powerbass model s-5c, na tyl dwudrozne nakamichi dwucewkowe ale sie zmiescily, natomiast przod nie w ASO podpilowali mi plastikowe oslony po 5 miesiacach zauwazylem ze podczs deszczu zaczol mi glosnik skrzeczec, sciagnolem oslone i zobaczylem ze na glosniku jest woda i membrana odkleila sie od kosza (juz jest przyklejona) po wyciagnieci glosnika okazalo sie ze woda kapala wprost na glosnik narazie mysle co z tym fantem zrobic, tak wiec zastanowcie sie jak bedziecie chcieli umiescic glebokie glosniki w waszych megane. oczywiscie nie ruszly te glosniki na orginalnej instalacji (w ASO podlaczyli mi na orginalnej pozniej sam przerabialem na spokojnie), na tyl pociagnolem 2,5mm2 bezposrednio do radia bez zbednych kostek tylko ta przyradiu. Przod natomiast podlaczony jest na 1,5mm2. Dopiero teraz zaczelo grac dobrze.

Taz ze przy zmianie glosnikow pomyscie nad zmiana instalacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!