Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II [kombi]


Bartek LKR

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ten daszek i rączki były malowane. Poza tym ten samochód nie ma ESP (brak wyłącznika przy regulacji świateł) i raczej nie ma 12 poduszek <ok> z tego co mi się wydaje to maksymalnie w Megankach było 6 (8 w 3 drzwiowych). Jeszcze jest jedna rzecz, która mnie zastanawia, mianowicie kolorystyka wnętrza, nie przypominam sobie, żeby było takie zestawienie, jak czarne plastiki na progach drzwi + jasne boczki drzwi z ciemnym materiałem, no ale mogę się mylić :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie, żeby było takie zestawienie, jak czarne plastiki na progach drzwi + jasne boczki drzwi z ciemnym materiałem,
Ja w LuxExpresson mam dokładnie taka kolorystyke wnętrza. Z tego co tam widać, to i wyposażenie jest identyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam w swoim bolidzie pomoć to wersja LUX Expression, czy jakoś tak ( Auto nie ma połowy z tych wymienionych przez gościa bajerów ) ASR , ESP , EDS. Poduszek powinno byś 6 lub 8 tu nie wiem ,u mnie jest 6 przednie boczne w fotelach i kurtyny. Tyle że u mnie jest klimatronic? ( Automatyczna) . Troszkę nakłamał. Ale tak na pierwszy rzut oka nie wygląda żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wygląda dobrze, wyposażenie jak i kolor takie samo jak u mnie w Luxe Dynamique, ale ESP, ASR, podgrzewanej szyby, 12 poduch i niezależnego ogrzewania to nie mam <ok>

cena dobra jak na rocznik 05, zależy w jakim stanie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w LuxExpresson mam dokładnie taka kolorystyke wnętrza
No to jednak się myliłem co do kolorystyki <ok>

 

Bartek LKR, samochód wygląda na zadbany (te rączki sprzedający pomalował pewnie dlatego że odszedł z nich fabryczny lakier, taka wada fabryczna, u mnie też tak się dzieje) najlepiej jeżeli się zdecydujesz na kupno tego samochodu, jedź z nim do ASO i niech go dokładnie prześwietlą, bo sądząc po tym jak sprzedający lubi opowiadać bajki, nie wierzyłbym mu zbytnio w to co będzie mówił na temat samochodu i jego przeszłości :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!