Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[shadow=red]Renault Megane II 1.6 - plnowany zakup


klatt

Rekomendowane odpowiedzi

klatt, mam do sprzedania, pewne i zadbane Megane II 1.6 16V sedan. samochód jest kupiony w polskim salonie w 2006 r.. Jest to auto mojego ojca który jest jego pierwszym włascicielem. Wersja Sport Way - dodatkowo dołożone alumy i skórzana kierownica, oraz oryginalne nakładki zabezpieczajace progi. Przebieg 43 tys. km .

Jesli jesteś zainteresowany podam dokładniejsze dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Witaj Klatt !

A więc tak. Samochód sprzedaje mój ojciec. Jest to jego samochód.

Renault Megane II 1.6 16V sedan. Samochód został zakupiony w dniu 19 stycznia 2006 r. w salonie Renault Carrara w Lublinie.

Jest to wersja Sport Way mająca w swoim wyposażeniu: 6 poduszek, ABS, EBD, EBV, 4 x el. szyby, el. składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, klimatyzację manualną, rolety tylniniej i tylnich bocznych szyb, komp pokładowy, kartę Hands Free, czujkę deszczu i światła itp. Dodatkowo do wyposażenia Sport Way, ojciec dokupił: skórzaną kierownicę, oryginalne chromowane nakładki zabezpieczające progi, felgi aluminiowe 15" ATT 640. W cenie samochodu zawarty jest komplet kół zimowych z nowiuteńkimi (pół sezonu) oponami Bridgestone 195/65R15.

Samochód jest w kolorze srebrny metalic.

Przebieg to 43 tys. km

Samochód nigdy nie uczestniczył w żadnym wypadku ani stłuczce.

Samochód był myty tylko ręcznie i zyszczony przeważnie kosmetykami Meguiars zgodnie z zasadami car-detailingu.

Tankowany jest tylko na stacjach Shell paliwem V-Power lub V-Power racing.

Do samochodu oczywiście jest dostępna pełna dokumentacja (Instrukcja, książka serwisowa, 2 karty klucze, książka z serwisami Renault, faktura zakupu)

Cena - 31700 zł do negocjacji.

 

Proszę sobie przypomnieć regulamin forum - zasady cytowania i pisania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!