Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1,9 dCi Privilege


VonKisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

też się zastanawiałem nad tym kolorem, ale dealer pokazał mi go na żywo na hatchbacku na placu i się mocno rozczarowałem. Myślałem że będzie wpadał bardziej w taki mieniący się głęboki niebieski a on wpada w taki - na mój gust - bardzo ciemny granat jaki kiedyś na Avensisy kładli... wybrałem czarny a zastanawiałem się jeszcze nad beżowym.

A co do silnika - poszukaj chwilkę - miałem podobne dylematy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

to Twoja sprawa, ale ja tak szczerze to jakbym brał Privilege to tylko z tym jasnym wnętrzem. To one tak naprawde "oddaje" tą najwyższą wersję <ok> Jakbym miał wybór do swojego Dynamique to bym sie nie zastanawiał nawet :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere to bardzo mi się podoba jasna tapicerka, ale raczej bym brał ciemna.

Inna sprawa, ze imho czarne wnętrze wygląda jakoś lepiej w megane.

Kwestia czystości to odrębna sprawa, nie wygląda dobrze ufajdane, chyba ze ktoś lubi ciągle czyścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeko a powiedz mi jak Ci się sprawuje ten silniczek?

Wybrałem czarne bo do lubiących sprzątać nie należę <ok> (chyba uda mi się zamienić odpowiedź ostateczna w pt.). Swoją drogą jasne wygląda super no, ale postawiłem na praktyczność :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprawuje <ok> Dopiero zamówiony :idea: Ale wystarczyło że przejechałem się jednym po drugim na jeździe próbnej (po tym jak tutaj na forum opinie były że nie nalezy się tego silnika bać pod katem awaryjności), i sprawa była dla mnie jasna :idea:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jasne wnętrze w scenicu II, jest spoko, lato dywaniki materiałowe zima gumowe czarny oryginał scenic, pasują idealnie. Jasne wnętrze poprawia wygląd zdecydowanie (kiedyś miałem czarne w oplu i mam porównanie). Privilage jest stworzony do jasnego wnętrza! pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za późno już zmieniłem na czarne ;P

 

[ Dodano: 2009-11-05, 16:30 ]

pytanko gdzieś natknąłem się na info na temat lusterek w MIII. A więc ktoś pisał, że nie zamówił elektrycznie składanych lusterek w MIII ponieważ nie chciał karty hands free i chromowanych lusterek. Co do karty to wiem ale co z tymi lusterkami? Ktoś wie coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!