Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupić czy nie kupić


alik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nadszedł ten czas aby zmieć auto w związku z czym pojechałem dziś do tej meganki http://www.allegro.pl/ite..._dach_navi.html

Auto na pierwszy rzut oka wydaje się ok (wysztkie szyby z tego samego rocznika), ładny lakier, środek też niczego sobie ale.... zastanawia mnie co Wy o tym sądzicie.

Co mnie osobiście zastanawia:

1. dlaczego błotnik lewy od kierwcy (plastik) odstaje od linii drzwi - czy te modele tak mają???

2. zaparowana lampa przednia od strony pasażera - sprzedawca twierdzi, że to nieszczelność powstała przy wymianie żarówki???

ps

a tak nawiasem mówiąc handlarze samochodów nie mają poczucia marketingu tzn jak można takie autko wystawić na łysych oponach???

proszę o pomoc w podjęciu decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

z tym błotnikiem to chodzi mi linię boczną auta tzn jak stanę z tyłu auta i popatrzę do przodu auta to błotnik kierowcy odstaje od drzwi o parę milimetrów. wiem że jest to plastik ale czy to tak może być???

 

Prosiłbym jednak o zapoznanie się z regulaminem tego forum i przestrzeganie jego zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Z drugiej strony jest lepiej - prawie idealnie. Sam nie wiem co o tym myśleć, jestem uczulony na tego typu szczegóły może nawet przewrażliwiony. W samochodach niemieckich jest to nie dopuszczalne ale tak to jest jak żona upatrzyła sobie Francuza. W przyszłym tygodniu chce jechać z tym autem do serwisu może coś powiedzą.

A co sadzicie o innych detalach na co zwrócić uwagę to mój pierwszy Francuz.

 

Prosiłbym jednak o zapoznanie się z regulaminem tego forum i przestrzeganie jego zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jeszcze wielkość szczeliny pomiędzy maską silnika a zderzakiem, od strony kierowcy jest znacznie mniejsza niz od pasażera

przd kupnem autka wartoby sprawdzić jeszcze grubość powłoki lakiernicznej przyrządem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Tez to zauważyłem na żywo najprawdopodobniej autko było lekko uderzone świadczą o tym rysy na przednim zderzaku wygląda to jak by ktoś miał problem z parkowaniem. Co do grubości to sprzedający sam użyczył grubościomierza wynik do 200 mikrometrów czyli nie źle.

 

Prosiłbym jednak o zapoznanie się z regulaminem tego forum i przestrzeganie jego zasad, zwłaszcza pisowni i cytowania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Megane II błotnik mi nie odstaje ani z jednej ani z drugiej. Co do lampy wymieniałem zarówki ze 100 razy i lampa mi nie paruje. Moim zdaniem coś z tym autkiem jest nie tak. Mój kuzyn uderzył w sarnę i uderzyła ona w przedni blotnik od kierowcy i zerwała mu lampe z jednego zaczepu. Jak oglądać to nic nie widać, ale strasznie paruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owe rozbieznosci z blotnikami z przodu - bardzo charakterystyczne dla pewnych serii Meganek, proszę spytać osoby (blacharzy) pracujacych przy nowych autach. Co do szczelin w przedniej masce - tez bym sie nie sugerowal, porownywalem meganki uzywane z kilkoma Meganami kupowanymi w sieci fabrycznej (o znanej mi historii) - i rownie dobrze po tej konfrontacji mozna by rzec, ze te z sieci dealerskiej sa powypadkowe. Oczywiscie bywaly takie przypadki, ale to byłąby juz teoria spiskowa. Oczywiscie bylbym czujny w ogledzinach auta, ale na podstawie jedynie tych faktow nie determinowałbym historii auta.

 

Cena - trudno sie odniesc, nie znamy przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!