Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Deska rozdzielcza do regeneracji .


peso

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: Taką regenerację jak ma snap, miał mój kolega w MII 2004 tworzywo to ma duże szanse na nierozdarcie się przy kolejnym wystrzale poduchy dlatego nie powinno się jej tam montować :-( (fakt potwierdzony przez kilka osó:mrgreen:. Druga rzecz to taka, że jak mój znajomy trzymał auto pod chmurką to po kilku słonecznych dniach tworzywo zaczęło się w jednym miejscy marszczyć a w drugim odklejać. Po pól roku wyglądało to nieciekawie, ale "cena czyni cuda". Wybór pozostawiam Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pod tym poduszki to po pierwsze a po drugie samochod stoi w garazu :mrgreen:

generalnie to jest na desce juz 1,5 roku i nic sie z tym nie dzieje

 

osobiscie tego nie robilem tylko kupilem z taka deska wiec nie mialem wyboru pomiedzy regeneracja a zakupem uzywanej ale jak dla mnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko, bo biorąc pod uwagę koszt oryginału i deski regenerowanej to sam nie wiem na co bym się zdecydował. Chciałem tylko, żeby osoba, która ma zamiar to zakupić miała obiektywny pogląd na sprawę, na jej dobre i złe strony. 8-)

Poza tym Twoja deska mogła być robiona przez innego rzetelniejszego rzemieślnika.

Jedna rzecz (bez względu na cenę) może dobrze służyć przez kilkadziesiąt lat a druga z tej samej serii może się zepsuć po miesiącu. :-P

Spox :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie ale jest jeszcze kwestia czym to było podlepione i jak się otworzy czy pasażer nie dostanie kawałkami jakiegoś plastiku w twarz i bedzie jeszcze gorzej niż bez poduszki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się własnie tego boje tym bardziej że pasażerem bedzie przeważnie moja żona. Dlatego sie pytam na tym forum co o tym sadzicie. Teraz juz kasy na orginalną nie mam i dlatego myśle o tej regeneracji a jak nie poczekam pół roku i kupie cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak pisał gacek_fm - nie wiem czy przy wystrzale materiał się rozerwie - jak się nie rozerwie to wolę nie myśleć co stanie się z deską rozdzielczą :-(

 

nie dopuszczam sytuacji w której po naprawie wypadkowej nie zostały by wstawione nowe poduszki/napinacze/sterowniki etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

to zmienia postac rzeczy, ale jesli mowa juz o obszywaniu deski to jesli jest to robione w porzadnym zakladzie a pod spodem jest poduszka to przewaznie tapicer nacina lekko material od spodu w miejscach gdzie jest poduszka co umozliwia jej wystrzal i bezpieczne otwarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!