Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bagaznik na klape


SoundWave

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie zapytac (poniewaz staje teraz przed problemem zakupu), jaki bagaznik na tylna klape polecacie lub macie? Jezeli cos macie do megi I HB juz sprawdzonego to napiszcie, jezeli macie cos na swojej klapie z kombi / sedana to tez napiszcie, na pewno innym sie przyda. Ja zdecydowalem sie na bagaznik na klape poniewaz uzywac go bede sporadycznie, a jego montaz i przechowwanie jest dla mnie prostrze.

 

Zdecydowalem sie na firme THULE i serie CLIP ON 91xx. Co o niej myslicie?

 

PS: link przypadkowy :mrgreen: Nie handluje tymi bagaznikami :lol: 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dowiesz w kazdym sklepie z bagaznikami, kolejnosc kupowania to:

 

1. na hak

2. na dach

...

30. na klape

 

to ostatnie rozwiazanie jestzawsze stosowane w ostatecznosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejnosc przypomina ranking najdrozszych bagaznikow, hehe :mrgreen: Wlasnie kupilem na klape bagaznik uzywany na alledrogo wiec sobie w praniu sprawdze czy to takie zlo jest czy nie :lol:

Dzieki za odpowiedz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być zasłonięcie tylnej rejestracji, co może skutkować zabraniem dowodu rejestracyjnego, temat wałkowany w Radiu Zet kilkakrotnie. Wg mnie w rankingu poza pierwszą setką :mrgreen: . Jak trafisz na uparty patrol drogówki może być nieciekawie. W audycjach dowiedziono, że nawet bagażniki tego typu z zakupione w Niemczech posiadające atest TUV i produkowane w Polsce w zasadzie nie spełniają wymogów postawionych przez KRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nad tym zaslonieciem zastanawialem, ale obejrzalem jak zrobiony jest bagaznik i jak mocowany na klapie, raczej nie ma mozliwosci zasloniecia rejestracji czy swiatel przez rowery (czy sam bagaznik), poniewaz beda one lezec rownolegle do tylnej szyby, mam HB, moim zdaniem, problemu nie ma. :mrgreen: Az do pierwzego mandatu pewnie ;-)

 

Gorzej jak mi ktos wjedzie od tylca w rowery hehehe :^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl o jednym... jaki opor stawiaja rowery, a teraz pomysl jak trwale sa zawiasy klapy, a teraz pomysl o naszych polskich gladkich drogach, jeszcze raz o zawiasach i wadze rowerow, 10 + 10 + bagaznik... (waga optymistyczna, zakladam ze masz rowery wyzszej klasy typu XC do maratonow)

 

ja tam wole wsadzis dwa rowery na dach, spalic te 0.5L na 100 wiecej i jechac maks 90-100kmph ale klape miec w calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sprostowac tylko jedno: nie stac mnie na rower wazacy 10 kg :mrgreen: :lol: To chyba jasne, bo mam 11 letnia megi :lol: Z klapa zobacze, przetestuje i opisze w razie problemow :lol:

Zakladam, ze samochod mam z metalu a nie z plajstyku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagazniki na klape IMHO najpopularniejsze sa wsrod posiadaczy vanow. Terenowe samochody uzywaja czesto haka lub bagaznika na kolo zapasowe na tylnej klapie. Bagaznik przyjdzie mi niedlugo to sie pewnie okaze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!