Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II


MarcinD77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To mój pierwszy post więc jak nie ta kategoria to nie bijcie pls. Chciałbym kupic Megankę - w necie znalazłem coś takiego:

http://otomoto.pl/renault-megane-C10447072.html

 

Może jestem zbyt podejrzliwy ale jednak jak dla mnie, coś ta cena jest mocno obniżona. Może ktoś jest z Rzeszowa i widział ten samochodzik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tanio, za tanio. Maska na pierwszym zdjęciu nieco odstaje, choć może to tylko złudzenie. :mrgreen: Przebieg malutki, ale kierownica trochę zbyt mocno się świeci. Niby od pierwszego właściciela, więc dokumentacja powinna być kompletna (o ile oczywiście nie jest to auto od pierwszego właściciela ale w Polsce) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt tylko na maila, więc pewnie oszust na zaliczkę. Zdjęcia robione w lecie.

Sorry, ale podajesz link do ogłoszenia, gdzie masz bardzo bogatą wersję, a za te kasę nie kupisz najtańszej sprawnej meganki 2, cena auta za tanio o jakieś 10.000 i piszesz "może jestem zbyt podejrzliwy". :mrgreen:

Napisz maila i zapytaj ile chce zaliczki, żeby zniknąć bez śladu :P

Auto stoi koło jakiejś firmy, są reklamy, znajdź do nich nr. telefonu i się spytaj czy ktoś nie sprzedawał od nich, jakiś pracownik czy ktoś meganki w lecie, bo teraz ktoś na podstawie ich zdjęć chyba chce naciągnąć na zaliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz go google.pl jego maila.

Oto co się pojawia (link niestety nie aktywny, kopii nie ma)

Uwaga na kolejnych oszustów [z otomoto]

Do: [email protected] Data: 12 Lipiec 2009 (Niedziela), 8:52 Witaj Daniel Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C9205969 (Opel Vectra) ...

www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=234705&c=58&f=20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: [email protected] Data: 12 Lipiec 2009 (Niedziela), 8:52 Witaj Daniel Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C9205969 (Opel Vectra) ...

www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=234705&c=58&f=20...

 

Tak, dziś rano to znalazłem (zanim tu wszedłem) :mrgreen: Sytuacja jest raczej jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!