Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co sądzicie o tej megance?


jazzman

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

co sądzicie o tym aucie?

 

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9dci-130km-C10965516.html

wart zainteresowania? okazja czy naciągacz?

 

ewentualnie coś takiego

http://otomoto.pl/renault-megane-nowy-mode...i-C9899895.html

 

proszę o Waszą pomoc. dotychczas jeździłem vectrą B z 96 r. i byłem bardzo zadowolony...a to będzie 1 "francuz" w moim wykonaniu i jak to z obiegowymi opiniami bywa trochę się obawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: Gniezno sobie odpuść. Jest tam sporo naciągaczy. Bywałem tam sam jak i ze znajomymi. Auta na fotkach super, a w rzeczywistości szroty. Szkoda czasu tam jechać. Pisze to tylko z tego względu, aby zaoszczędzić komuś czasu. Typowe auta odpicowane z zewnątrz na sprzedaż. Sami sprzedawcy też pozostawiają wiele do życzenia.

Auto z Gniezna ma ksenony, ale nie ma spryskiwaczy. Pewnie systemu samopoziomującego lamp tez nie ma z uwagi na wysokie koszty zakupu. Jak dla mnie miał dzwona. Brakuje tylko opisów "nówka cewka", "full wypas" itp. Wejdź proszę na ich stronę komisu. Dziwnym trafem wszystkie auta są bezwypadkowe i garażowane. Mają chłopaki fantazję.

Ja odradzam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralin tez odpada. Zauważ tam też są ksenony ale nie ma spryskiwaczy. Gość wydaje się być na tyle fair, że nie pisze "bezwypadkowy". A coś musiało być na 100%, nie ma też naklejki na przedniej szybie z numerami rejestracyjnymi. Gorzej u sprzedawcy z ortografią: "Udokumętowany przebieg". Wiem czepiam się ale kupno auto to nie jest zakup TV lub komputera. Często całe nasze oszczędności na to idą. Ja auta szukałem 3 miesiące i było warto. Żal mi tylko tych co kupili szroty, które odrzucałem. Panowie przestroga pytać, pytać, pytać ja też mimo sporej wiedzy w tym zakresie się konsultowałem. Różne cyrki widziałem.

 

Taka mała dygresja, handlarze są niezłymi psychologami z zakresu handlu i potrafią tak owinąć potencjalnego klienta, że głowa boli. Zauważcie, że jak coś znajdziecie nie tak w aucie to się zaczynają teksty: odepniemy akumulator i będzie ok, a bo stał nieodpalany i coś tam nie styka w obwodzie, kontrolka to drobiazg podłączymy kompa i usuniemy info o błędzie (przyczyny oczywiście nie), Panie jak nie Pan to mam następnego klienta, który czeka w kolejce itd. Przepraszam, że to nie było w temacie ale mam nadzieję, że choć część osób wyciągnie z tego jakieś wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diwix, to auto nie ma ksenonów, tylko soczewki co jest normalne w wersji po liftingu. Brak naklejki swiadczy, że auto jest z importu i handlarz pomyślał. Naklejke dostaniesz w kieszeń. Jak zmienisz tablice, to nie ma problemu z odrywaniem starej i naklejanim nowej. Jest to częsta praktyka u zawodowych handlarzy.

Jeżeli przebieg jest oryginalny i ma letni egumy to powinny byc Bridgestony lub Micheliny Energy Saver.

Ja bym go obejrzał. Pamiętaj tylko, że przód jest plastikowy, a pod maską mocno obudowane. trzeba mierzyc czyjnikiem podłóżnice, przedni pas jak sie dostaniesz, nadkola. Błotniki sa platikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!