Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinia SCENIC RX4 1.9 DCI SPORT WAY


maciek127

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co kto potrzebuje i ile chce za to zapłacić. Zdjęcia to za mało, miód na serce lany przez sprzedawce tez za mało.....na pewno weź swój miernik grubości lakieru B) Porządnie sprawdzić. Jak dla mnie to coś za czyste to auto jest. Jestem w posiadaniu prawie identycznego, mniej niebieski i ma osłonę na kolo, no i kosztował 2 tys€ mniej... Sprawdź układ napędowy, zwłaszcza tylny wal, bo części mało, naprawa droga. Ja jestem zadowolony, decyzja należy do potencjalnego kupującego. Pozdrawiam.

P.S. Widziałem ten lakier na zywo.... jak dla mnie gorszy niż czysty srebrna perła bez niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macku

auto mozliwe, ze jest warte tej ceny (no bo za dobry egzemplaz nie da sie malo zaplacic), ale ja zawsze czepiam sie do opisow handlarzy i tego co sprzedaja:

- auto wcale nie jest w najbogatszej wyposazeniu

- auto nie ma najmocniejszego disesl'a, tylko ...jedynego dostepnego diesl'a

- jezeli auto zostalo sprowadzone od pierwszego wlasciciela, to sprawdz to w brief'ie

- auto nie ma tablic celnych, wiec nie wiem jak bedzie z rejestracja, lepiej zadzwon najpierw do swojego uzedu komunikacyjnego i dowiedz sie czego od Ciebie beda wymagac, gdy przyprowadzi do nich auto na zwyklych tablicach niemieckich

- stan pozjazdu moze rzeczywiscie byc taki, jak na zdjeciach (niemcy dbaja o auta i zawsze lubilem od nich kupowac), jednakze jedz na stacja diagnostyczna, niech sprawdza, czy auto nie bite, czy proste i jaki jet stan mechaniczny auta, z czujnikiem grubosci lakieru bardzo nie powalczysz, bo duza czesc poszycia (poza maska i drzwiami bocznymi i tylnymi blotnikami) jest plastikowa, bardziej zwracaj uwage, czy nie ma sladow udezenia pod samochodem i czy elementy szklane (lampy i szyby) sa z tego roku, co auto, wzglednie moga byc rok starsze

- jezeli auto serwisowane w ASO renault, to sprawdz do kiedy i jakie nprawy mial robione, np. ostatnia wymiana oleju, badz rozrzadu, porownaj te dane z zaleceniami producenta (rowniez sa w ksiazce)

 

 

generalnie nie boj sie zakupu RX4, jest pewnie drozzszy w utrzymaniu od inncyh megane/scenic, ale to bardzo przyjemne auto, podstawa, zeby nie byl walony, a mechanike da sie ogarnac :(

 

(no i lepiej kupic drozszy/lepszy, niz tanszy/zlachany, z ktorym bedziesz sie szarpal)

 

powodzenia <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_c nie wiem jaka jest wlasciwosc, ale na niektorych rynkach dla sIphII (2000-2003) widuje opis: Scenic II (mozliwe, ze to wynika z polityki marketingowej renault, albo reselerow na danym rynku wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie ma najmocniejszego disesl'a, tylko ...jedynego dostepnego diesl'a
jak jeden to i najmocniejszy ;-)
z czujnikiem grubosci lakieru bardzo nie powalczysz, bo duza czesc poszycia (poza maska i drzwiami bocznymi i tylnymi blotnikami) jest plastikowa

czyli przednie błotniki :( <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przednie błotniki

i cala tylna klapa sa plastikowe <ok>

innymi slowy, jak maska prosta, i spasowana, to duza szansa, ze nie bity :( (zawsze polecalem ogledziny auta na kanale :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!