Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupuje Scenica prosze o opinie


stefan74

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś był zainteresowany scenikiem 4X4 to proponuję od tego sprzedawcy. Zachwala i nie przesadza! Sam u niego dokonałem transakcji i jest ok!

: http://www.allegro.pl/item902373165_cudny_...ersja_full.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter2204 18 a 25 tysięcy to jednak jest różnica. Potwierdzam , honzik ma auta dobre ale drogie i ładnie wyszykowane.Ostatnio jakiś handlarzyna wmawiał mi,że Sceniki chodzą na Aledrogo już po 15-16 tysięcy, ale na gotowo 2002 rok DCI za 18 to wydaje się dobra cena. Do kolegi który jedzie do Piły- w dobrym Sceniku nic nie puka, zawieszenie miękkie i komfortowe na kołach 15 cali (amory to koszt ok 800-1000 zł za komplet 4 szt.), turbodiesel ciągnie od 1500 obrotów na minutę ale kopa dostaje od 2000. Może trzeszczeć tylna półka, wywal ją na jazdę próbną. Silnik w kabinie tylko troszkę słychać jak jest zimny i nie powinien dawać wibracji w kabinie(jeśli wibruje mogą byc świece żarowe- ciężko się wymienia ale koszt tylko 200 zł komplet). Jak jest ciepły to chodzi wręcz przyjemnie jak na diesela, równo i gładko. Jak w czasie jazdy na luzie jak go rozpędzisz nic nie powinno buczeć, szumieć. Łożyska z tyłu są razem z tarczami i to jest koszt 500 zł za jedna stronę, więc z tyłu nic nie powinno szumieć i buczeć. Zobacz głębokość zużycia tarcz i klocków- troszkę kosztuje wymiana. Sprawdź kiedy wymieniany rozrząd- udokumentowany!Wymiana z robotą około 1000 zł.Sprawdź osprzęt- klimatronik czy automatycznie ustawia temperaturę, czy działają szyby , lusterka itd. całe wyposażenie. Każda wada to cena w dół stosując zasadę kompromisu- ważniejszy silnik i nadwozie:-). Sprawdź ewentualne uszkodzenia lakieru na krawędzi błotników tylnych, nadkola. Najważniejsze to jak był serwisowany- wymiany oleju np.max co 15 tysięcy lub co roku.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , honzik ma auta dobre ale drogie i ładnie wyszykowane

Drogie!!! i tylko wyszykowane!!! sprawdzone osobiście jak szukałem auta dla siebie.

świece żarowe- ciężko się wymienia ale koszt tylko 200 zł komplet).

Lekka przesada z tą ceną świece dużo tańsze i wymiana dość przyjemna nawet jak są zapieczone świeczki ale trzeba mieć klucz.

Poza tym kolego Walther77, ceny jakie podałeś na nie które elementy to troszkę jakby za duże, zgodzę się że tarcze z łożyskami są drogie. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie wruciłem z Piły nowym nabytkiem kupiłem tego scenika jak narazie to rewelacja nic nie puka auto bezwypadkowe wszystko w orginale silniczek nawet nie zakopci prowadzi się bardzo ładnie wnętrze utrzymane zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!