Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie radyjko polecili byście do Renaty Sceni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że nie ogarniam jeszcze całej konstrukcji forum i ogromu postów proszę o wybaczenie jeśli powtórzę temat.

 

Noszę się z zamiarem zakupu radyjka do Renaty. Mam obecnie Pioneera DEH-2020 MP. Świetny sprzęt! Gra bardzo czysto i ładnie. Jedyne czego mi brakuje to innego wejścia niż cd/mp3. Na karty niestety nie liczę bo to spory wydatek, ale np. USB już by mnie satysfakcjonowało.

Zastanawiam się nad modelem Pioneera DEH-2200UB i DEH-4000UB. Radyjka te chodzą po dobrych cenach. Moc wyjściowa i funkcja Mofset zapewnia mnie o zadowoleniu z jakości brzmienia (gdyż moje obecne również produkuje te funkcje).

Zastanawia mnie natomiast parę rzeczy:

1. czy te radyjka będę w stanie podłączyć poprzez np. adapter interface z pilotem org.?

2. czy poprawili w tych modelach błędy z mojego, tj. brak przycisku MUTE, przewijanie wyświetlanego napisu na wyświetlaczu dopiero po przytrzymaniu DISPLAY i to jednokrotnie?

Może ktoś z was ma takie radyjka i jest w stanie mi odpowiedzieć?

 

A może ktoś miałby inną koncepcję, którą chciałby się podzielić?

 

W kwestii głośniczków: obecnie posiadam z przodu zestaw Pioneer TS-G131C, a z tyłu wbite w półkę Blaupunkty GTx 693 Mk II.

Z obu jestem zadowolony, choć z braku czasu na rozbiórkę tapicerki twitery mam spięte bezpośrednio z radyjkiem a nie poprzez dolne głośniczki.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!