Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dedykowane podłokietniki do Scenica i Megane


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem ostatnio do firmy co robi podlokietniki dedykowane do roznych marek samochodów.

Maja w swojej ofercie min. podłokietniki do Megane i do Scenica.

Cena i jakość wykonania wydaje sie być w miarę dobra...

Scenic

Cena 225zl +przesyłka 15zl

Dodatkowo flokowanie plastiku 35zl

Megane 1 i 2

Cena 185zl +przesyłka 15zl

Dodatkowo flokowanie plastiku 35zl

 

Parę fotek poniżej:

 

scenic1cv1.jpg

scenic1qt4.jpg

scenicmontazaho3.jpg

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w mojej megance uniwersalny podlokietnik z Alledrogo za ~45,- przykrecilem go do obudowy recznego na 4 srubeczki, trzyma sie dobrze, nie bujasie, jedyne co sie buja to tandetna pokrywka tego "podlokietnika", ale mnie to nie przeszkadza bo to max 5 mm i jak by mi sie chcialo to bym te zawiasy usztywnil.

 

Jedyny problem przed ktorym przestrzegam to chamskie dojscie do pasow (ich zatrzaskow), kiepsko sie zapina (malo miejsca zeby wcelowac) ale mozna sie przyzwyczaic :-D

 

[ Dodano: 2007-06-14, 17:58 ]

Do pokretel siedzen dostep tez jest wtedy kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik ten z CASPOL-u wydaję się całkiem niezły :-D ale co w przypadku regulacji wysokości fotela ??? On raczej nie jest regulowany :-/

Ale wg. mnie lepsza opcja to oryginalny podłokietnik z wersji po liftingu (po 99 roku) ten co mocowany jest do pokrętła od regulacji części lędźwiowej i w przypadku regulacji wysokości fotela jest na tym samym poziomie :)

Może ktoś ma zamocowany taki podłokietnik w swoim Scenicu I ??? Czy wogóle on pasuje ??

MrTea jak kupisz ten podłokietnik z CASPOL-u to opisz jak się sprawuje i czy nie przeszkadza w regulacjach fotela bo sam zastanawiam się :) nad kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie zastanawialem nad tym podlokietnikiem i bylem bliski zakupu, jednak stwierdzilem ze jesli jakis zamontuje to będzie to fabryczny uzywany...

Odejdzie problem regulacji lędźwia i pochylenia oparcia.....

Co oryginal to oryginal.. a bez podlokeitnika przecież nie ma dramatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nadzieje, ze nie robie wrzuty za późno, niestety aparat byl poza moim zasięgiem :/

To zwykły podłokietnik uniwersalny z alledrogo za 40 parę złociszy. Szerokość o ile dobrze pamiętam to 13 cm. W podłokietniku jest klapa (ze spartańskim wnętrzem) mieszczą sie płyty CD (nie za wiele i pod katem), jakieś klucze, batonik, panel do radia sie pewnie tez by zmieścił. Przykręciłem na 4ry śrubki do obudowy ręcznego, obyło sie bez jej zdejmowania, małą wkrętarką dałem rade ładnie wywiercić otworki.

post-539-1185469837_thumb.jpg

post-1-1185469837_thumb.jpg

post-1-1185469838_thumb.jpg

post-1-1185469839_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!