Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III 1,4TCE Privilege HTB


athlon64x4

Rekomendowane odpowiedzi

macie czujnik zmierzchowy i automatycznie włączane światła mijania?

tak, tak. jesli to dla ciebie nie problem to zrob prosze fote tej funkcji, ktora wg Ciebie wyswietlana jest na komputerze pokladowym <ok> i wrzuc ja do dzialu swiatel dziennych. Dzieki. Koniec tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę robić niczemu zdjęć. Stoi to jak wół w instrukcji obsługi (a i tak twierdził serwis - poczytaj wątek o światłach). Jeśli nie macie widocznie jest jakiś powód takiej stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej jest posiadać ściemniające lusterko wsteczne niż koła 17". To pierwsze naprawdę dużo daje, zaś felgi to tylko wygląd i oczywiście koszt opon większy.

 

Chciałbym odnieść się do opinii mkuczara nt awaryjności turbin - to o niczym nie świadczy bo to wciąż nowe silniki są. Za 5 lat będzie można coś wiecej powiedzieć o tych małych silnikach turbodoładowanych. Ja jestem sceptykiem. Na tą chwilę są dobrą alternatywą dla silników diesla (spalanie).

Ciekaw jestem natomiast w jakim przedział obrotów należy zachować aby zapewnić naprawdę dobrą dynamikę dla silnika 1.4 TCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos obrotów - maksymalny moment jest dostępny pomiędzy 2 - 4 tys. Tak więc auto jeździ jak diesel, nie ma potrzeby kręcić, żeby było czuć przyśpieszenie.

 

Co do awaryjności - zgadzam sie poczekajmy jeszcze, ale z drugiej strony miły jest fakt, że auta "nie sypią" sie od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg także mam 16" i ich nie mogłem wybrać. Bi-ksenon jest prawdziwy doświetlanie polega na tym, ze soczewka "skręca" wiązkę światła wraz z kręceniem kierownicą. Dywaniki ja dostałem i gumowe i welurowe bez żadnych dopłat <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, tak tyle ze ja wyciagam juz od handlowców znizki maksymalne (tak mi sie przynajmniej wydaje i chce zaoszczedzoną kwote przeznaczyc na ksenony) wiec nie wiem czy beda sklonni do gratisów ze swojej strony i chcialem sie dowiedziec co kazdemu daje fabryka <ok>

Dużo lepiej jest posiadać ściemniające lusterko wsteczne niż koła 17".
lusterka sa w standardzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!