Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2004


jastu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego samochodu :

 

Klik

 

Jak rozpoznać , czy pompa jest delphi czy bosh ? Gdzieś czytałem że różnią się kolorem - da się to jakoś bez ściągania plastikowej osłony podejrzeć ?

Dzięki za pomoc

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dopiero Ci się okazja trafiła! 59000km na 2004rok, to pewnie dlatego że z Belgii,

Niemiecki miałby 100000km. Dostaniesz oryginalne felgi

i "MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA AUTA W OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW" <ok>

Sobie wylosuj książkę serwisową.

Pompy, wiertarki i inne BOSH robią w Chinach, ten Renault może mieć taką nawet przed 2006rokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i wygląda to tak :

- Auto nie jest z belgi tylko z włoch (wydało się jak poprosiłem o papiery)

- kupione przez polskiego handlarza w Berlinie z lawety, która przyjechała z włoch

- przebieg niby udokumentowany - jeden wpis do książki + 2 nalepki (od klimy i wymiany oleju) które informują o 48 tyś w 2007 (nalepki i w pisy z włoskimi pieczątkami)

- 60.000 to niby nowe auto więc po co zmieniono opony (zapas nie pasował do reszty)

- W środku faktycznie ładne, nie wymienili tylko rączek od zamykania drzwi

 

Miałem potworną ochotę na ten samochód, ale wolałem nie ryzykować - choć włoskie nalepki i włoskie pieczątki przemawiały dość mocno za tym że to prawdziwy przebieg

 

Jedno mnie zdziwiło - żaden serwis na podstawie VIN nie chciał mi udzielić inf.o pojeździe...pozostaje wierzyć cfaniakowi i jego książce serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Auto nie jest z belgi tylko z włoch (wydało się jak poprosiłem o papiery)
pierwsze kłamstwo handlarza
- kupione przez polskiego handlarza w Berlinie z lawety, która przyjechała z włoch
drugie kłamstwo handlarza..itd.W sumie to sie mało co zgadza z opisem w ogłoszeniu.Strzeliłbym bym go w łeb,zarządał pieniędzy za mój czas i paliwo. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!