Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dwie Megane do oceny (2004)


jastu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wynalazłem sobie dwie oferty, które z tego całego bałaganu przypadły mi do gustu

Pierwsza - brakuje mi tu tempomatu. Mało takich egzemplarzy, gdzie wyposażenie niezłe a do tego jest jeszcze tempomat. Oferta sprawia wrażenie poważnej.

Druga - wygląda zbyt ładnie przy przebiegu który podano. Dziwne, bo przy takim wyposażeniu nie widzę elektrycznych szyb. Tylko ten przebieg...

Może wprawne oczy forumowiczów zobaczą coś więcej...

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko jak przeglądam auta z przedziału 20-25 tyś, to odstają one od tych egzemplarzy które przedstawiłem - widać że to lepiej traktowane sztuki pomieszane z tymi odpicowanymi :evil: Wizyta w serwisie Renault nie daje jakiejś pewności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny łowca okazji, sądzisz że ktoś sprzedaje auto w dobrym stanie z 2003 czy 2004 roku za niecałe 20000 tys?? wszystko co z zagranicy ma kręcony licznik, nie wiesz o tym??

 

Są kupcy na takie auta to i są takie ceny tychże , nie wszyscy decydują się wydać 30% więcej za auto pewniejsze. Jest prawdą że takie wozy czasem mają różną przeszłość ale z tego co widzę sprzedają się także. Wystarczy zerknąć także na inne marki - sprzedają się za 20 i za 30 tyś ten sam rocznik (np golf) Te lepsze dla koneserów i kogoś kto chce mieć większy spokój choć z tym też bywa różnie.

Zdecydowanie inny pogląd mają właściciele danego modelu a inny przyszli właściciele. Ty chcesz i przekonujesz że ten rocznik musi być drogi a kupiec patrzy odwrotnie liczy na coś tańszego - ale to dotyczy wszystkich samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie że jak nawet jest cena o te 30% wyższa to auto jest pewniejsze... to są bzdury...

 

po drugie to kupując auto a nie mając pojęcia co kupujemy robimy to w jakiś komsie bądź od handlarza (chodzi o fakty wystawienia faktury vat) - powód - taki samochód można oddać w ciągu 1 roku w każdej chwili bez podania przyczyny i komis ma zasrany obowiązek przyjąć auto bez gadania i oddać kase, jełsi jednak decysujemy się kupić od osoby prywatnej to sprawdzamyy to w jakiś serwisie ASO aby mieć pewność że auto nie jest po złożeniu z 3 innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są bzdury...
bzdury to ty akurat piszesz kolego:

 

taki samochód można oddać w ciągu 1 roku
nie w ciągu roku, tylko w ciągu dwóch, chyba że sprzedawca zastrzeże sobie w umowie, że w ciągu roku
bez podania przyczyny
nie bez podania przyczyny, tylko w przypadku wystąpienia niezgodności towaru z umową
w każdej chwili
nie w każdej chwili tylko 2 miesiące od momentu zauważenia niezgodności, przy czym jeśli wystąpiła ona w ciągu pierwszych 6 miesięcy użytkowania, to domniemuje się, że niezgodność istniała w momencie zakupu. W przeciwnym razie, kupujący musi to udowodnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!