Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Scenic II 2004 1.9dCi] - prosba o wsparcie


pedros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

po dziesieciu latach zdecydowalem o powrocie "do korzeni" a wiec znow Scenic. Pozyczylem na weekend Granda II '04 (1.9dCi) i juz wyzbylem sie wszelkich ew. obiekcji. Jesli juz mam cos brac, to on. Fura krajowa, ASO-sraso, udokumentowany przebieg 100 tys, bogate (jak na te wersje) wyposazenie (ztcp to Privilege), bezwypadek. Zrobilem nim 500 km, poklikalem w co sie dalo, podoba mi sie ta bryka, dzieciaki zachwycone. Moge go odkupic, i tu sie pojawia pytanie o cene. Place gotowka, wiec nie jestem zalezny od banku. Zdaje sobie sprawe, ze to rocznik poczatkowy, te po liftingu sa lepiej dopieszczone akcesoryjnie, ale w koncu to urzadzenie do przemieszczania sie z punktu A do B z ew. punktami posrednimi. Co szanowna redakcja mi poradzi, zeby nie wyjsc na kretyna, ale i nie pokazac, ze sie napalilem, wiec mozna mi przydzwonic cene z kosmosu. Widelki to 23-27 tys.

za wszelkie sugestie dziekuje z gory.

 

 

No dobra, dzieki za podpowiedzi, ale już pozamiatane. Reszta w dziale "przywitaj się"... <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to pojęcie względne. Powinieneś uwzględnić to co musisz włożyć w auto po zakupie i wtedy bilansuj wydatki. Jedź do ASO - niech sprawdzą silnik, turbine, podpiąć pod komputer czy nie raportuje błędów, zawieszenie to ci coś powinno powiedzieć o tym co cię będzie czekać w najbliższej przyszłości. Sprawdz ile takie ezgemplarze chodzą na rynku, odejmij to co musisz włożyć i masz realną kwotę.

Sprawdź co z rozrządem bo to już ta pora na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!