Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe ceny MIII


athlon64x4

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj RP wprowadziło akcję "czyszczenia" stoków. Akcja dotyczy samochodów znajdujących się u dealerów. Akcja trwa do końca kwietnia. Rabat dla MIII w ramach tej akcji to 8-9 tys. Akcji nie podlegają samochody zamawiane do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja bede mam samochod do produkcji a dostalem upust sporo ponad 10k od ceny katalogowej...

 

ceny katalogowe pozostaly bez zmian - dealarzy dysponuja wiekszym polem manewru przy udzielkani rabatów (na www rabat np. na privilege zmienil sie z 4k na 6k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka wersje i silnik zamawiasz

1.4TCe Privilage + kilka dodatków

 

dealer może co najwyżaj dać Ci swoją marżę a to jest 2-4%

 

hmmm nie zgodze sie z tym ponieważ aktualna cena oferty jaka posiadam zawiera ponad 15% upustu od ceny katalogowej (upust na stronie to około 8,5%) więc dealer dysponuje dużo większymi możliwościami - pytanie brzmi jak bardzo dużymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki jest koszt produkcji takiego samochodu? Chodzi mi o to ile kosztowały części, robocizna + inne wydatki fabryki na zbudowanie takiego samochodu (nie liczę kosztu dostosowania fabryki do jego produkcji). Podejrzewam, że taka Meganka "netto" jest warta z 20-25 tyś. złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednoosobowa ale firma

a dealer podał Ci cenę "od ręki" czy kazał Ci poczekać. W przypadku firm wysyłane są zapytania do centrali RP i ona określa poziom rabatu. Osobiście znam osobę, która dostała max. poziom czyli 25%. Są to jednak jednostkowe przypadki.

Inną sprawą athlon64x4 jest to, że informacje mam raczej pewne: 1. sam pracowałem w salonie, 2. jestem w bliskim kontakcie z dealerem Renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, podal mi cene od reki (przy mnie wykonywal nowa kalkulacje ponieważ zmienilem kosmetycznie dodatki)

 

[ Dodano: 2010-05-10, 14:59 ]

Od dziś obowiązują nowe ceny na mIII - naturalnie korzystniejsze dla kupującego np. MIII HTB w najwyzszej wersji wyposażenia jest o 2k tańsza niż wczoraj

 

hmmm...

 

od przedwczoraj (tj. dokładnie miesiąc od pierwszego posta w tym temacie) cena meganki spadła o kolejny 1.000PLN (-7k od ceny katalogowej) ... czy to już będzie normą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!