Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Płeć naszych aut


lukaszzd

Rekomendowane odpowiedzi

okresowa utrata plynów np. łącznie silnika i skrzyni biegów to standardowa przypadłość reni "te dni", ostatnio przypomniała mi się rozmowa z koleżanką która auta podrówała do dziewczyn niektóre do HB a niektóre to sedany jak nasze renie a inne to wogóle sceniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu Renówkami jeździ się od 15 lat i zawsze ojciec i wszyscy w domu mówili Renia. Więc jak by nie było to kobieta. Jednak odkąd mam Megankę wołam na nią "Regan". Jest to związane z dzieckiem Pani od której kupiłem Megankę. Jej dziecko tak mówiło na ten samochód. Brzdąc ledwie od ziemi urusł :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żucisz jej do bagażnika zgrzewkę piwa a ona nic nie powie nawet nie pomaródzi jak kobieta jak jej wżucisz do koszyka piwko

 

takie małe skojarzonka w ramach tematu ciekawe z kim wam się maluszek kojarzy fiat 126p mi bynajmniej z teściową której na szczęście jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żucisz... pomaródzi... wżucisz...
:-D

Proponuje zamiast piwkiem "porzucać" troche słownikiem. :-P

Sorry że się czepiam, ale takie pisanie trzeba jakoś tępić bo jest coraz gorzej.

 

Megane to francuskie imię damskie, ale nie ma swojego odpowiednika w j.polskim. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane to rzeczywiscie imie kobiece, czesto spotykane w np. USA / Kanadzie :-D Tak jak Skyler, Jarod czy Logan :) Jak widac, koncern Reno lubi wybierac na nazwy samochodow imiona.

Przypomina mi sie program TV o Lotus Elise - Elise byla wnuczka szefa Lotusa IMO. Ciekawe czy podoba historia kryje sie za nazwa naszych Meganci :-P

 

[ Dodano: 2007-06-24, 11:11 ]

PS: czy ktos z was wiedzial, ze aktor Desmond Llewelyn (gral Q w Jamesie Bondzie) zginal wlasnie rozbijajac sie meganka? R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
PS: czy ktos z was wiedzial, ze aktor Desmond Llewelyn (gral Q w Jamesie Bondzie) zginal wlasnie rozbijajac sie meganka? R.I.P.

Wiem, wiem :-D Jak widać, w stosunkowo bezpiecznym aucie też można zginąć...

 

Inna sprawa, że Cleese jako Q (czy też R) również jest genialny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No oczywiście, że kobieta bo o faceta tak bym nie dbał :) Ja mówię Meg krótko zwięźle i na temat.

 

Czytałem gdzieś, że jeśli facet mówi na samochód jak do kobiety to z nim bardzo źle. Wychodzi na to, że nadajemy się do oddziału zamkniętego :) Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię Meg krótko zwięźle i na temat.
aha

 

Czytałem gdzieś, że jeśli facet mówi na samochód jak do kobiety to z nim bardzo źle. Wychodzi na to, że nadajemy się do oddziału zamkniętego :) Sorry za OT
to w takim razie ja też, bo na swoją też mówię Megi :) ewentualnie Renia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!