Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Płeć naszych aut


lukaszzd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie jaką płeć mają Renault Megane, kiedyś czytałem artykuł o komputerach odnośnie pułci komputerów to wszyscy pisali że są to kobiet. Co do auta to uważam że to też jest kobieta bo dbam o nią, myłem ostatnio przynajmnie raz w tygodniu, odkurzałem woskowałem nie przmęczałem a teraz wycieła mi numer i nie działa. :evil: :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do auta to uważam że to też jest kobieta bo dbam o nią, myłem ostatnio przynajmnie raz w tygodniu, odkurzałem woskowałem nie przmęczałem a teraz wycieła mi numer i nie działa. :evil: :-x

Typowa baba, nic dodać nic ując... :-D :) :)

Dla mnie moje autko "Megi"... po mimo ze scenic :P

 

Trochę spasiona bo kombiak.

W takim razie moja to typowy angielski kaszalot żrący w fast foodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie... to roznie :) raz mowie madzia, raz renia, ale najczesciej moje autko to mruczek, badz kotek. a to dlatego ze to dieselek, czyli mruczy, ogolnie jest ospaly ale jak trzeba to slicznie lata, jak stoi pod blokiem to zlozone lusterka (uszka) oraz przetloczenia maski nad blotnikami sprawiaja wrazenie ze to kot gotowy do ataku, jeszcze ta linia i kolorek :) no istny kotek :-D a przy okazji na tylnej szybie jest przyklejony garfield :P i to tyle ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj panowie zauważyłem smutny widok moja Meganka stała na parkingu mechanika z trójkątem na tylnej szybie i przodem do innej meganki phII też z trókątem na tylnej szybie i wyglądała tak błagalnie abym ją zabrał ale nidy rydy trzeba ją naprawić , więc coraz bardziej się przekonuje że to 100% w końcu Renia Megan dwa imiona żeńskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste ze kobita :-D Meggie tudzież jakieś inne Slicznotki, Pieknosci itp ;D

zrobmy liste argumentow dla ktorych jest to kobieta:

1. imie/nazwa

2. ciągnie kasę

3. daje przyjemność z "jazdy" jak napisal HR :)

4. dbamy o nią

5. miewa "te dni" i wtedy odmawia jakiejkolwiek 'wspolpracy' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!