Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III GT z TomTomem. Gdzie widać radio? :)


macdac

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

to mój pierwszy post na forum, więc najpierw witam wszystkich. Darek, 10 lat pożycia z Megane I dobiegło właśnie końca i przesiadam się na III GrandTour. Trafiłem na gotowy już model marzeń (Dynamique, 1.5 dci 105 z ESP), który przy okazji ma jeszcze nawigację TomToma. Nawigacja w zasadzie jest mi zbędną (mam choćby Navigona w iPhonie), ale jak już jest - niech będzie. Za to auto będzie do odbioru już w przyszłym tygodniu nie za 2 miesiące.

Zastanawia mnie tylko jedno - TomTom jest wbudowany w miejscu, w którym w normalnych Megankach jest wyświetlacz godziny/RDS ze stacji radiowych. W takim razie gdzie się wyświetlają te radiowe informacje?

Wiem, że pytanie jest błahe i może się wydać głupie, ale nie mogę nigdzie znaleźć na to odpowiedzi, a salon chwilowo zamknięty :)

pozdrawiam

dac

[na forum nie można multipostować (umieściłeś 2 takie same posty w różnych działach w odstępie 32 minut) :) ] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach

Żebym dobrze pojął - czyli na ekranie nawigacji wszystko się wyświetla? :)

 

dac

 

Proszę przypomnieć sobie regulamin (a szczególnie zasady cytowania).

 

[ Dodano: 2010-05-08, 13:15 ]

Sorry za cytaty (przyzwyczajenie z listy dyskusyjnej).

@Robak - wysłałem tylko jeden post, słowo harcerza. Któryś admin przerzucił go do działu "Kosz". Stąd zapewne bilokacja a la ojciec Pio :)

 

[ Dodano: 2010-05-08, 13:18 ]

Jeszcze jedno pytanie do właścicieli Megane z Carminatem:

czy wejście audio/usb w desce rozdzielczej jest wtedy na dzień dobry czy coś trzeba dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak informacje radiowe wyświetlają się na dole ekranu nawigacji(pod mapą jest niebieski pasek ) :)

 

ewentualnie mogę Ci zrobić fotkę z instrukcji obsługi, jeżeli chcesz zobaczyć jak dokładnie to wygląda ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - obejrzałem sobie to już nawet na filmiku:

http://www.casttv.com/video/49eyop/renault...-mp3-ipod-video

 

Wygląda świetnie. Nie wiem jeszcze tylko czy w fabrycznym zestawie CarminaTomTom jest już na dzień dobry ta puszeczka z aux i usb czy to jest jakiś dinks, który trzeba będzie zamówić dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na renault.pl jest konfigurator. Opcje dotyczące radia to :

radioodtwarzacz Classic 4x15W CD MP3 0 zł

radioodtwarzacz Classic 4x15W CD MP3 Bluetooth 500 zł

radioodtwarzacz 3D Sound by Arkamys 4x30W CD MP3 Bluetooth z Audio Connection Box 1500 zł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem. Sęk w tym, że moja Megane GT już stoi gotowa. I ma zwykłe radio plus Carminata. Z BT sprawę załatwiłem - zainstalują mi handsfree podłączony do zestawu audio. A ten audio connection box chciałbym nabyć jako część serwisową, bez dodatków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!